Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

9 uživatelů půjde

hledání


http://www.klanovicky-les.cz/

Přijďte vyjádřit podporu Klánovickému lesu před budovu MINISTERSTVA ZEMĚDĚLSTVÍ

Ve čtvrtek 9.10.2008 proběhne v pořadí již druhá DEMONSTRACE za udržení celistvosti Klánovického lesa


Milí spoluobčané, jak je již mnohým z Vás známo, tři vrcholní čeští politici, ať již přímo či nepřímo, se angažovali proti většině z nás, a podporovali záměr likvidace západní části Klánovického lesa. Mezi tyto tři vrcholné politiky, kromě primátora Prahy Pavla Béma a ministra Alexandra Vondry, patří i ministr zemědělství ČR Petr Gandalovič.
Proč uvádíme zrovna ministra zemědělství Petra Gandaloviče? Státní podnik Lesy ČR a.s. spadá pod jeho ministerstvo a právě Lesy ČR podepsaly se společností Forest Golf Resort Praha smlouvu, která může otevřít cestu k likvidaci západní části Klánovického lesa a následnou výstavbu golfového areálu, včetně výstavby dalších komerčních objektů pro residenční účely.
Jaký je náš cíl? Naším cílem je dát najevo naši nespokojnost a slušně, ale jasně žádat ředitele Lesů ČR a jeho přímého nadřízeného, ing. Petra Gandaloviče, o zrušení záměru pronajmout významnou část Klánovického lesa za účelem výstavby golfového hřiště. Už několik měsíců jsou klánovičtí obyvatelé ale i obyvatelé z okolních obcí, terčem arogance lobbistů za budování golfu na místě Klánovického lesa - ("rekonstrukce" na černo, hlučné a pravděpodobně nebezpečné ohňostroje přímo v lese, zastrašování ochránců přírody, politické intriky a anonymy za účelem destabilizovat klánovické zastupitelstvo).
Je na čase říci jasné NE. Je třeba říci, že naše trpělivost už přetéká a politici, kteří podporují Ropáky, musí prostě odejít.
Prosíme Vás ! zúčastněte se demonstrace proti postupu ministerstva zemědělství a státního podniku Lesů ČR, která se bude konat dne 9.10. 2008.


Sraz v prostoru Masarykova nádraží u vchodu do metra [roh ulice Na Florenci - Havlíčkova] 9.10 2008 v 17 hodin. Následovat bude protestní pochod ulicí Na Florenci k budově MZ, kde dáme nahlas vědět, že nesouhlasíme s pronájmem lesa za účelem jeho vykácení. Budovu Ministerstva zemědělství najdete v blízkosti stanice metra Florenc na adrese Těšnov 17.

Děkujeme za Vaši podporu !

Občanské sdružení za Klánovický les www.klanovicky-les.cz

HAUSNUMERO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.