Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


http://www.kredance.cz/clanek/show/id/72

Slíbila jsem, že rozšířím mezi přáteli, tak jsem to vzala trochu víc zeširoka;) Kontakt na organizátory je uvedený níž. Prý je ještě několik volných míst, ale je potřeba se přihlásit co nejdřív.

Zveme Vás na pět unikátních dvoudenních dílen pod vedením členů Divadla Continuo z Malovic. Seznámíte se na nich se základními principy práce této mezinárodní divadelní skupiny. Při první dílně si vyzkoušíte elementární práci s tělem (pohyb, hlas). Během 4 následujících, tematicky zaměřených víkendů pak další složky divadelní práce (rytmus, zpěv, akrobacie a cirkusové techniky, scénografie - maska a loutka).
Komu jsou dílny určeny: Studenti, amatérští divadelníci, tanečníci, ale i ti, kteří mají jen minimální nebo žádné zkušenosti s divadelní prací.
Minimální věk účastníka je 15 let, horní věková hranice není nikterak omezena. Účastníci budou pracovat jak společně, tak v menších skupinách, rozdělených podle zkušeností jednotlivých účastníků. Díky tomu si každý z dílny odnese zkušenosti odpovídající jeho potřebám a otázkám.
Termíny a časy: První, poznávací dílna se uskuteční v pátek 28. ledna 2011 od 17:00 do 21:00 hod a v sobotu 29. ledna od 10:00 do 18:00 hod. Na této dílně budou mít účastníci možnost seznámit se s principy práce a rozhodnout se, zda chtějí v kurzu pokračovat, nebo si vyberou pouze jednotlivé dílny podle jejich tematického zaměření.
Termíny dalších dílen :: 18.-19.2., 18.-19.3., 15.-16.4., 13.-14.5.
Cena: Cena za první dvoudenní dílnu (12 pracovních hodin) :: 1200 Kč. Cena za každou další jednotlivou víkendovou dílnu :: 1000 Kč. Série všech 4 následujících dílen :: 3600 Kč.
Jak se přihlásit: Přihlášky zasílejte na e-mail cepickova@kredance.cz. Počet míst je omezen a uzávěrka přihlášek na první dílnu je 21. ledna 2011.

Dotazy můžete klást na telefonu 776 325 440.

Ubytování: V případě zájmu Vám pomůžeme zajistit v blízkém hostelu. (2min cesty od Kredance)"

HELA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.