Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

15 uživatelů půjde

hledání


Přednáška.... a vlastně také rozlučka – Dub Princess is leavin to Mama Africa again!

Nairobi – moderní centrum s příměsi čehosi, co připomíná Londýn. K tomu slumy, všude přítomné matatus, dopravní zácpy, korupce, náctiletí gangstři, hustleři, hromady prachu, bláta a odpadků. A také spousta reggae a lokálních dobrovolnických iniciativ. Vlastně je to krásné město. Nevěříte?

O své zkušenosti zkušenosti s pobytem – nejen – v Nairobi se podělí Martina Kollerová, stážistka programu GLEN (aneb další v řadě, kterým GLEN zcela změnil život).

* * * * *


After party: Sunday Dubwise/MS Akropolis/Petr Míkovec & Joshua & T-matiq

* * * * *


Ty z Vás, kteří nestihli mou přednášku v Crossu, zvu na vylepšenou "reprízu" svého povídání o Keni a Nairobi a (a také trochu okrajově o Etiopii). Do HUS23 dopravím i svůj mini afro shop (šperky a rasta wear).

Přednášku bych chtěla spojit i tak trochu s předodjedovým setkáním s přáteli - 10.2. opět odjíždím na (zřejmě) několik měsíců do Keni. Takže od 20:00 se na Vás těším v Husu. Předem avizuji pozdější přesun do Akráče na (moji na dlouho poslední) Sunday Dubwise (přesun vidím cca mezi 23:00 a půlnocí, takže tahle část programu asi nebude zrovna nedělní záležitostí úplně pro každého).

Těším se naviděnou!

DUBPRINCESS
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
TEKKANNE --- 21:04:51 21.1.2011
sakra, to je mi lito, ze mi nejak uniknul ten cross a tenhle termin jsem na horach zrovna....moc rada bych si to poslechla
KAROLINKA --- 15:35:50 21.1.2011
DUBPRINCESS: diky! :) letim za segrou do Bristolu
DUBPRINCESS --- 15:07:59 21.1.2011
KAROLINKA: tož snad někdy příště :) užij si výlet, jede-li na výlet
KAROLINKA --- 15:04:11 21.1.2011
bohuzel jsem pryc