Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


www.buenavistaclub.cz

Přednáška o Keni a Narobi * vystoupení bubenicko-taneční skupiny Ba-to-cu * party s dj Ross The Boss * Africký trh

Tématický večer Africa Night bude věnován africké kultuře a hudbě v co nejpestřejším podání. Během večera Vás čeká přednáška o Narobi, vystoupení bubenicko-taneční skupiny Batocu a následná party s DJ Ross the Boss. V průběhu celé akce bude možno zakoupit originální zboží vyrobené v Mali a v Keni.

BATOCU
http://www.batocu.cz
BaToCu je hudební a taneční skupina, která se inspiruje hudbou a tancem západní Afriky. Byla založena Monikou Rebcovou v roce 2000. Po jejím odchodu, v září 2009, se stala uměleckou vedoucí a produkční skupiny BaToCu tanečnice a choreografka Aya Řezaninová. BaToCu hraje rytmy hrané na západoafrické bubny (djembe, dundun, sangban, kenkeni a krin) a s hostujícími hudebníky se také věnuje tradiční senegalské hudbě a tanci (sabar). Členové skupiny BaToCu se věnují africké kultuře již řadu let. Jejich představení jsou plná energie bez hranic mezi umělci a publikem.

DJ ROSS THE BOSS
http://www.sonicafrica.com
Již více než 4 roky působí jako rezident v afrických klubech, tudíž jeho selekce se skládá převážně z prověřených tanečních afrických hitů. DJ Ross the Boss hraje žánry jako Afrobeat - Coupe decalé - Hiplife - Kizomba - Kwaito - Kuduro - Mbalax - Ndombolo - Reggae& Dancehall - Reggaeton - Soca - Soukous - Zouk ....
Vystupoval po koncertech lidí jako Habib Koité (Mali), Rachid Taha (Alžírsko), Tony Allen (Nigérie), Etran Finatawa (Niger), Tartit (Mali) aj.
Přestože převážně hraje africkou muziku, můžete očekávat drobné výlety do karibské a latino hudby.

MARTINA KOLLEROVÁ (Dub Princess)
http://www.inexsda.cz/
Nairobi – drsné srdce Keni (přednáška)
Nairobi – moderní centrum s příměsi čehosi, co připomíná Londýn. K tomu slumy, všudypřítomné matatus, dopravní zácpy, korupce, náctiletí gangsteři, hustleři, hromady prachu, bláta a odpadků. A taky spousta reggae a lokálních dobrovolnických iniciativ. Vlastně je to krásné město. Nevěříte?
O své zkušenosti s pobytem nejen v Nairobi se podělí Martina Kollerová, stážistka programu GLEN 2010.

PŘEDPOKLÁDANÝ PROGRAM:
19:30 - 20:30 přednáška o Nairobi
20:30 - 21:15 DJ Ross the BOss
21:15 - 22:00 BATOCU Live Show
22:00 - ?? DJ Ross the Boss
(časy jsou orientační)

Vstupné: 50,-- Kč

DUBPRINCESS
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DUBPRINCESS --- 12:50:24 18.1.2011
loňského roku na plakátu si nevšímejte, jaksi se ke mě nedostala opravená verze :)