Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


http://www.denikreferendum.cz/clanek/8417-lesy-na-rozprodej

Tuto středu má vláda schválit kontroverzní obří tendr Lesů ČR.

Takzvaná Dřevěná kniha, kterou navrhuje ministr zemědělství Ivan Fuksa (ODS), stanoví pravidla zakázek a obchodování státního podniku. Hnutí DUHA i další experti varují, že navržená pravidla poškodí zdraví lesů – a také připraví stát o miliardy korun, protože plánované regule prodeje dřeva jsou velmi výhodné pro několik velkých dřevařských firem.

-------------

Hnutí DUHA a milovníci lesů z řad veřejnosti budou žádat ministry, aby se proti kontroverznímu návrhu postavili a zajistili péči o zdraví lesů i poctivé hospodaření ve státním podniku.

Nejsem z Prahy, nejsem z Duhy, ale na lesích mi záleží, a proto dávám pražákům vědět, že mohou ve středu jít vyjádřit svůj názor.

Politici se nám nějak vymykají z rukou, a je třeba na ně přitlačit, aby se začali vracet do mezí slušného chování a odpovědnosti k nám - jejich faktickým zaměstnavatelům!

Kdo má stejně jako já problém dostavit se do Prahy v určenou dobu, může se připojit k e-mailové kampani a zaslat svůj nesouhlas představitelům vlády. E-maily jsou na níže přiloženém odkazu.

Najdete tam také analýzu důsledků současné podoby Dřevěné knihy od Hnutí Duha, která vám dá lepší představu o příležitostech pro rozkrádání, podvody a korupci, které by Dřevěná kniha vytvořila:

http://www.facebook.com/note.php?note_id=499810778535&id=299124538476&ref=mf

Chovejte se jako akcionáři této republiky, dejte politikům vědět svůj názor a ukažte jim, že pokud se chtějí udržet v pozici, takového chování má své meze.

JANYNA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
JANYNA --- 11:39:06 17.1.2011
Přiznám se, že mívám podobné černé myšlenky, ale zůstaňme optimisty a uchylujme se k násilí jen jako k poslední možnosti. :-)))))
SELECTOR_IX --- 11:34:27 17.1.2011
ta poslední věta je bohužel naprostá utopie, celá politika je fraška a my sme banda hlupců. dokud nepoteče krev, nic se nezmění. drž hubu, občánku, plať vesele daně a možná se ti nic nestane. ale půjdu to podpořit, to je jasný.