Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


Live:
Koza na útesu,
Lačo Dživipen

DJ's:
Ichiman A.K.A. Lenin Krevic
/Respect Vibration sound/,

HSK /Raggaultras crew/


Další tématický večer plný živé hudby i roztočených gramo kol

**************Balkan*Ska*Reggae*************** 

 Live vystoupí skupiny:

 *Lačo Dživipen* - hudební formace z Hořic, která nám zahraje cikánskou muziku ve folkovém podání. 

http://lacodzivipen.wz.cz

http://bandzone.cz/lacodzivipen

 *Koza na útesu* - Tato pražská skupina hraje klezmer, tradiční židovské písničky, a to v lehce modernější formě. Rozhodně je to hudba plná energie, o čemž se můžete sami přesvědčit v ukázkách na badzone, lépe však na vlastní uši na Dachovech.

http://www.koza.hu.cz/

http://bandzone.cz/kozanautesu

Po live hudební produkci rozhodně nic nekončí, spíše naopak. Reprodukovanou formou nám balkánskou hudbu v různých podobách, reggae, dub i ska představí DJ's

 *Ichiman*, vystupující také pod jménem Lenin Krevic. Tato osobnost slovenské reggae scény je členem jednoho z nejaktivnějších sound systemů na Slovensku Respect Vibration sound, který jste v Čechách mohli slyšet například na loňském ročníku Cultural Reggae Vibez v Lomu u Josefa. Jeho párty jsou známé nejen v Bratislavě či Nitře. Na kontě má spolupráci se zajímavými reggae jmény, například: Dr. Ring Ding(D), Uwe Banton(D), Gypsi soundsystem(CH), Basta Fidel(CZ), Lion Movement(CZ), Ska2tonics(SK), Ambassajah camp(AT), Zion Train(UK), Tribuman(F), Puppa Condor(RCH), Junior Brown(HU) , Soom T(UK), Lord Bitum(F), Longfingah(D), Brother Culture(UK).

http://www.myspace.com/respectvibration

 *HSK* Tak tohoto pána vám nemusím dlouze představovat, na jeho párty se nejen na Hradecku často v positive vibracích "svíjíme" společně. Jeho doménou je reggae, ale očekávejte i dubovou selekci nebo naopak trochu ostřejšího ragga, dancehall. HSK selector je členem Raggaultras crew, kteří mají velký podíl na šíření reggae ve východních Čechách. Pokud mám vyzdvihnout nejlepší akce v okolí, za poslední dobu tomu tak bylo právě na Dachovech, takže doufám, že tentokrát se sejdeme opět v hojném počtu. 

http://www.myspace.com/raggaultras

 _________________________________________________________Vstup na celý večer: 80 Kč


ZDENNICE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.