Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


http://zeitgeistmovingforward.com/

USA, 2010, 160 min., originální verze, české titulky, Z: MF je třetím dokumentárním filmem od amerického režiséra Petera Josepha.

Tento snímek je třetím projektem ze série filmů Zeitgeist od Petera Josepha. Celosvětová premiéra byla stanovena od patnáctého do dvacátého čtvrtého ledna 2011 a probíhá v přibližně třech stech kinech ve zhruba šedesáti zemích světa.

Film prezentuje nutnost změny našeho současného, socioekonomického monetárního systému, který ovládá celý svět. Podstatou tohoto námětu je překročit současné, všeobecně platné zásady a starobylé ideologie, a posunout se k podstatě empirických rysů “základů života”, odvozených od neměnných přírodních zákonů, nutných pro přežití lidské společnosti, a tedy k novému udržitelnému společenskému modelu , nazývaného “Ekonomika založená na zdrojích”.

Překlady filmu byly provedeny lingvistickými týmy Zeitgeist Movement a film byl přeložen do více než dvaceti pěti jazyků jen pro tuto celosvětovou premiéru. Na překlad tohoto filmu měly překladatelské týmy pouze dva týdny a to bez audia a videa. Proto prosím omluvte případné nedostatky.

Všechna promítání jsou také organizována členy Zeitgeist Movement bez pomoci jakéhokoliv velkého filmového distributora.

RIVA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.