Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

23 uživatelů půjde

hledání


Tuto nedělí nás SHe-mon provede EXTREMNÍ GENITÁLNÍ MODIFIKACí

EXTREMNÍ GENITÁLNÍ MODIFIKACE
Už od svých počátků byla moderní kultura tělesných modifikací podstatně spojována se sexualitou. Piercing genitálií byl jednou z technik, která spojovala lidi v této, tehdy ještě undergroundové, oblasti. S takovým zaměřením na erotiku byli a jsou spojovány i daleko radikálnější zásahy do genitálií, v nichž je společensky dotazována podstata sexuality a pohlavnosti vůbec. Setkáváme se s bisekcemi penisu, kastracemi, amputací stydkých pysků, ženskou obřízkou atd.
Rozvojem internetu se uvedené praktiky staly atraktivním a šokujícím zbožím, které neustále koluje na jednotlivých stránkách, bez toho, aby bylo v kontextu, jejž by umožňoval extremní genitální modifikace alespoň částečně pochopit. Pokusíme se
nejen o rekonstrukci tohoto kontextu, ale i o popis jednotlivých technik a rizik s nimi spojených, stejně jako stručný náčrt historie zmiňovaných modifikací.

Přednáška je přístupná od 18 let, její součástí bude foto a videodokumentace extremních genitálních modifikací. Pokud vám takový materiál vadí, doporučujeme akci nenavštěvovat.

AMOPRA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
LORENZO --- 18:27:38 4.1.2011
VYPLIVBLITEKK --- 17:02:19 4.1.2011
hergot, nemam poradnou fotodokumentaci, mohl jsem si otevrit koutek "pro zacatecniky"