Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


http://www.akasha.cz/news/joga-v-thajsku-3-17-2-2011/

Yoga v Thajsku na ostrově Koh Chang. Děti jsou výtany, kreativní hlídaní k službám. Možnost se dozvědět o základech homeopatie. Jízda na slonech a nek

Nádherný “Sloní ostrov” Koh Chang s krásnými plážemi a divokou džunglí se stane na dva týdny naším domovem. Budete mít možnost načerpat síly během lekcí jógy, při masážích, a nebo při objevování krás ostrova. Lekce jógy povede Běla, která pro vás každý den připraví inspirující lekci jógy a během pobytu bude čas i na další jógové techniky a povídání o józe.
Pojede s námi také Radomír Hikl, zkušený klasický homeopat, který 
v Thajsku provozuje již mnoho let vlastní homeopatickou praxi a homeopatii vyučuje na thajských universitách. Během pobytu promluví Radomír o základních principech homeopatie a bude možné domluvit si osobní konzultaci. Můžeme zorganizovat výuku potápění, kurz vaření thajské kuchyně nebo masáž v nedalekých lázních (Spa) se slevou pro naší skupinu.
Prostředí a podmínky jsou idelání pro dovolenou s dětmi, které jsou vítány a v případě zájmu nabízíme za poplatek kreativní hlídání zkušenou průvodkyní Gabrielou a to nejen během cvičení jogy.

 Bydlet budeme pár metrů od moře u nádherné pláže, v krásném klidném rezortu, v palmovém háji, v dvojlůžkových, kulatých bungalovech. Bungalovy jsou vybaveny vlastní toaletou, koupelnou, ledničkou, TV a klimatizací. V okolí rezortu je několik restaurací, kde se dá za velmi příznivé ceny najíst a občerstvit.

event_attached_file

DIVA_BARA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.