Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

10 uživatelů půjde

hledání


http://www.facebook.com/event.php?eid=172281986135605&ref=ts

Prago Union nastoupí na palubu Dezorient Expressu, který zastaví i v Zábřehu.

Zábřežský klub Perla Bass Hall znovu otevírá své brány a představuje další bod ze svého programu. Tím je kapela Prago Union, která se po vydání desky s názvem Dezorient Express rozjíždí na úspěšnou pouť po českých i slovenských klubech a představí se již brzy i v Zábřehu. Doplní je Dj Bouler z bývalých Bow Wave a mnoho dalších účinkujících, kteří vás provedou celým spektrem elektronické muziky od melodického funky, přes zvukově propracovaný dubstep až ke svižnému drum and bassu.

Píše se rok 2005 a raper Kato, známý díky předchozímu působení v projektech Rigor Mortis nebo Chaozz, přichází na hudební trh, tentokrát pod hlavičkou kapely Prago Union a přináší desku s názvem HDP, která se vyznačuje nezvyklou hudební i textovou vyspělostí a vzbuzuje tak velkou vlnu pozornosti a nadšení. Na další album fanoušci čekají celých pět let, ale hned po uvedení do prodeje je jasné, že čekání stálo za to. Od květnového vydání do konce roku 2010 objela kapela 53 klubů nebo festivalů po Česku i Slovensku, kde jejich koncerty navštívilo dohromady přes 50 tisíc lidí. Kato dokazuje, že se dá český hip – hop dělat i jinak, než jsme zvyklí. Svým originálním projevem a vybroušenými texty dokazuje, že mu jde především o muziku, která má člověka pobavit i bez sprostých slov a „tahání trika“. Díky velkému zájmu fanoušků vychází i doposud nevydané písničky na albu Metronom a kapela ho dává volně k dispozici. Osvědčuje se i spolupráce s živou kapelou, kdy při prvním koncertu vyprodají pražskou Lucernu a jsou donuceni na druhý den naplánovat přídavné vystoupení. Při letním turné letos navštíví ty největší festivaly jako je Pohoda na Slovensku, Colours of Ostrava nebo tradiční Hip – Hop Kemp, což je dobrým důkazem toho, že Prago prostě baví. Dalším vystupujícím je DJ Bouler, člen již zaniklé kapely Bow Wave, který v současnosti společně s Fluxem a Frikym tvoří uskupení Trouble Team. Jejich největším společným úspěchem je výhra ve finále prestižní „scratchovací“ soutěže DMC Championship pro Česko a Slovensko. Bouler ve svém setu představí „ostrovní“ žánry jako je dubstep či uk funky, které okoření svižnými mixy a scratchováním. Na hlavním pódiu zahraje ještě olomoucký Gasta i lokální djové Kredenc a Gildor . O dynamický a čistý zvuk s výkonem 10 KW se postarají pánové ze stylgroup.cz. Vedlejší pódium bude zasvěceno drum and bassu a jako host zde vystoupí pražský Dj AhZ společně s členy zábřežské Interface crew.

To vše pod střechou zábřežského klubu Perla Bass Hall, který najdete v ulici 28. října nedaleko gymnázia. Brány se otevřou 25. února 2011 ve 20.00 a první dj roztočí gramofony v 21.00. Vstupenky za předprodejní cenu 130 korun můžete zakoupit v zábřežské kavárně Retro, šumperském obchodě Alkoholtéka nebo olomouckém skateshopu Titty Twister. Na místě se pak cena vyhoupne na 170 korun.

Freestyle stage:
----------------------------------------------------------
PRAGO UNION (Dj Maro, Mc Kato)
DJ BOULER (ex BOW WAVE - crack house, uk funky, dubstep)

Dj´s Maro b2b Kato (special dj set)
Gasta (funky, breakz)
Kredenc (dubstep, bassline, uk funky)
Gildor (dubstep)

-----------------------------------------------------------

Interface Drum and bass stage:

Dj´s
AhZ (Stonedraiderz)
Peejay
Wentoline
Hanyss
Geckon
Mc Procter


------------------------------------------------------------
Vstup: 150 Kč
Start: 21:00
Konec: 05:00
------------------------------------------------------------
Více info již velmi brzy....

S2EPA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
GUISSEPPEK --- 14:12:23 15.12.2010
hustyyyyyyy voleee