Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://www.alfredvedvore.cz/index.php?nid=106

Tušíte jak svět vidí muži? Na začátku října máte šanci porovnat hned dva takové pohledy, dvou odlišných ryze mužských divadelních skupin.

Tušíte jak svět vidí muži? Na začátku října máte šanci porovnat hned dva takové pohledy, dvou odlišných ryze mužských divadelních skupin.
Jeden z nich je český, třicetiletý (Test.Ost.Er.On) a druhý slovenský, čtyřicetiletý (UMRI, SKAP A ZDOCHNI…!!!).
Pohledy jsou sebeironické i vážné .. a překvapivě různé.

ČT 2 / PÁ 3 října / 20h v divadle ALFREDVEDVOŘE
Test.Ost.Er.On – hlas druhé strany / Stage Code
auto experimentální gender rallye
Jsou muži opravdu agresivní, ješitní, soutěživí a méně citoví? Jak se oprostit od zobecňujících nálepek a klišovitých pohledů na muže a jejich svět? Jaké vzory má mít „správný chlap“? Test.Ost.Er.On je subjektivním pokusem odpovědět na takové otázky. Pětice mužů, každý z jiného oboru pražské umělecké scény, si bere na mušku život a ideály silného pohlaví. A z diváckých ohlasů po loňské premiéře vyplynulo překvapující zjištění – ženská část publika spatřuje v počínání tvůrců větší smysl než ta mužská.

NE 5 října / 20h
UMRI, SKAP A ZDOCHNI…!!! / SkRAT (SK)
Optimistický smrtonosný opus o tom, že fotbalová mužstva se rozpadají, Bůh nemá rád bezbranné a masochismus je úžasná věc! Rovněž o obdivuhodné schopnosti zamilovávat se několikrát denně do různých žen, ale i o tom, že ne každý je schopen unést tolik vstupů a výstupů, také o zvláštnostech slovenské tantry, fenoménu inteligentní milenky, zvěstování příchodu Nového člověka a jiných pozoruhodnostech. Zkrátka pánský duševní striptýz nejen pro dámy…

SkRAT uvede v divadle ALFREDVEDVOŘE také:

SO 4 října / 20h
Nemusím veľa, stačí dobre ... / SkRAT (SK)
Představení se odehrává v neútulně zařízeném anonymním hotelovém pokoji, kde se setkávají dvojice za účelem uspokojování svých sexuálních potřeb. V představení samotném však sex nefunguje jako cíl, ale jako prostředek k odhalování skutečné pravdy o postavách, které se najednou ocitají v situacích, na které nebyly připravené, a tak nechtíc odhalují často trpkou pravdu o sobě a o životě, který žijí, pravdu, kterou se jim za normálních okolností daří maskovat a nepřiznávat ji často ani před sebou samými. Po představení bude následovat krátký film o Zorrovi Láska (Slovensko , 2007, 30 min)

SEVERINE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.