Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


http://www.archatheatre.cz/

Kontroverzní ikona slovinské hudební scény, která si podmanila oba břehy Atlantiku, přijede do Prahy oslavit 30.výročí své existence! Odpolední speciá


Kontroverzní formace Laibach vyráží na turné v rámci oslav třicátého výročí působení na hudební scéně. Jednou ze zastávek je i pražské Divadlo Archa, kam kapela dorazí 9. prosince.

Slovinská formace vznikla v roce 1980 a do její bohaté diskografie přibude nové dvojalbum "Laibach Revisited", podle kterého nese název i samotné koncertní turné. Balíček nabídne fanouškům na jednom nosiči remasterovaný debut Laibach a na druhém CD výběr skladeb z let 1980-1986 v nových aranžích.

Vstupenky na koncert jsou v prodeji od úterý 24. srpna v pokladně Divadle Archa za 550 Kč a v distribučních sítích Ticketpro a Ticketportal, kde bude cena navýšena o poplatky. Pro nejvěrnější příznivce skupiny bude navíc k dispozici limitovaná série vstupenek za 820 Kč umožňující jejich majitelům oslavovat již od pozdních odpoledních hodin. V podvečer budou hosty projekce raritních filmů "Victory Under The Sun" a "Predictions of Fire", po kterých bude následovat setkání s kapelou. V exkluzivní nabídce získá prvních třicet diváků limitovanou vstupenku za cenu 550 Kč. Tato nabídka platí pouze při zakoupení v pokladně Divadla Archa.


ZAZIVMETRU
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.