Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


http://www.roxy.cz

Na prosincovou Flow dorazí další velké jméno progresivní elektroniky, novopečený rezident klubu Space na Ibize Nick Curly!

special guest dj
NICK CURLY (GER)

resident dj
Roman Rai (CZ)
Fatty M (CZ)
Tickets:
V předprodeji: 150 CZK + poplatky
Na místě: 200CZK

DISCOVEČERKA!:D
Info:
Nick Curly je jedním z nejžádanějších umělců současné doby. Za poslední dva roky mu jeho kombinace špičkových mixů a našláplých tracků, vydávaných na nejprestižnějších labelech světa, vynesla pozici jednoho z nejznámějších jmen současné klubové scény.
V létě se stal rezidentem legendárního klubu Space na Ibize, což jeho kariéru posunulo o další level dál. Potom se ještě stihl dát dohromady s Marco Carolou a namíchat další pokračování slavné kompilace ‘Cocoon Ibiza Summer’.
Desky mu vycházejí od roku 2005. V té době byl známý hlavně jako místní talent v Německu. Jenže skladby, které mu vyšly na Murmur, Supernature, 8 bit a Plastic city, všechno změnily a v polovině první dekády 21. století položily základy k jeho rozjezdu. Potom přišlo "Pujante" (Cocoon) a pecky labelu Cecille jako například "Stuntman" a "Dubnoise", které Nicka vynesly z pozice místního německého dje přímo mezi největší hvězdy světové taneční scény. Netrvalo dlouho, než si toho všimli ostatní producenti jeho kalibru, a pak už bylo jen otázkou času, než se objevily úspěšné remixy na Get Physical, Liebe*Detail, Mobilee a Saved. Od té doby Nick Curly posunul svoje labely Cecille a 8bit do vskutku kosmických dimenzí a teď už jen chrlí jednu pecku za druhou a udává směr současné elektronické hudby.
Mezitím se mu navíc povedlo nastartovat kariéru řady umělců, jako třeba Marcus Fix, SIS, Robert Dietz a Alex Celler. Poslední dobou mu jeho společné počiny s parťákem Gorgem na jeho "vedlejším" labelu 8 Bit Records pravidelně zaručují maximální uznání. Nejen díky tomu se teď Nick nachází v záviděníhodné pozici, jakožto vlastník tří z top 20ti labelů na všude uznávaném žebříčku Resident Advisor.
Přijďte tedy příští pátek 10.12. do pražského klubu Roxy na další vydání klubovky Flow, která každý měsíc dováží ty nejžhavější jména současné undergroungdové elektronické scény. Jako support vystoupí residenti Roman Rai a Fatty M. http://www.myspace.com/nickcurly8bit


Line - up:
22.00-0.00 - Roman Rai
0.00-1.00 - Fatty M
1.00-3.00 - NICK CURLY
3.00-4.00 - Roman Rai
4.00-5.30 - Back to Back


Video with club Space:
http://vimeo.com/13083818


Links:
http://soundcloud.com/r_co/nick-curly-live-space-opening-party-ibiza-30-05-2010/download
http://www.myspace.com/nickcurly8bit

PSYLA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PSYLA --- 23:05:22 8.12.2010
DJCARAMBA --- 13:20:25 6.12.2010
Uvidím... Kdybych nakonec nešel na Cirkusáky, tak bych se stavil... A pořád čekám, kdy Tě tam taky uslyším;-)