Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

18 uživatelů půjde

hledání


www.bandzone.cz/urbanbushman

Aktuální zvuk a zprávu kapely můžete ochutnat na prvním koncertě po více než roční pauze v pražském Crossu, kde představí i první singl z nového alba!

Očekáváte od české reggae kapely, že dokáže co nejvěrněji kopírovat hudební i textovou podobu současného reggae? Máte rádi hru na Jamajku v českých kulisách? Pokud ano, pak budete hudbou Urban Bushman pravděpodobně zklamáni. Po více než deseti letech existence této komunity rozmanitých hudebníků nezůstalo už žádné místo ani chuť pro napodobování cizích idolů. Urban Bushman vnímají reggae a dub jako komunitní hudbu – jako nevykalkulovaný jazyk konkrétního společenství lidí. Po hudební stránce to znamená především míšení různých vlivů, od nyahbinghi, přes UK roots a dub až po dancehall. Staré a nové - to všechno patří k životu Urban Bushman, to všechno nás měnilo a zanechalo v nás svou stopu. Stejně jako naše víra, která se odráží ve většině textů. Místo bezobsažného „rastafárajování“, za nimi stojí každodenní životní praxe. Žádná hra, žádná přetvářka - ber, nebo nech být.

V současnosti kapela pracuje ve studiu Mustakillah spolu s producentem Yukimurou na své třetí desce, která se bude jmenovat KEEPER. Aktuální zvuk a zprávu můžete ochutnat na prvním koncertě po více než roční pauze 8. 12. 2010 v pražském klubu Cross.

CURLYLOCK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
FERYLA --- 21:40:03 8.12.2010
MEDIS:
LION_DON: tak bohužel, zase nestíhám....:( moc práce
LION_DON --- 13:01:02 8.12.2010
dole...

MEDIS --- 0:48:21 1.12.2010
Dole zahraje moje maličkost od 21.hod nějaký ty pozitivní vibrace :D
KING_JOHN_KILL --- 21:44:31 30.11.2010
Pěknej text pozvánky. Palce nahoru!