Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


Drum-Roll 3 : Special edition with DJ CABBIE /UK/

http://www.drumandbass.cz/news/detail/6148-info-drumroll-3--matrix--praha-3-12-2010.html

Cabbie, P.no, Bastien, Frock, Emphonic, Neighbour, Blofeld, Kolik, MC PapaRasty, MC Katrin

 

 

Dj a producent Cabbie, který se může pyšnit titulem zvukového inženýra, za svou dlouholetou kariéru dosáhl mnoha úspěchů. Prvním z nich byla spolupráce s několika interprety, např. Smokey Joe, Dr.S Gachet, Genotype a Ash Attack. Poté se rozhodl vybudovat své vlastí studio a věnovat se naplno produkování. Na svých největších peckách Mr. Jah a New Style, které vyšli na labelu Chronic, spolupracoval s Probem. Cabbieho desky se objevují v setech těch nejznámějších djů na celém světě. Jmenovitě: Andy C, Hype, Randall, Hazard, Clipz, Bad Company, Gridlok atd.  Nyní se Cabbie věnuje svému vlastnímu labelu Pollutin a djingu nejen ve své rodné Británii, ale i celé Evropě.

Párty odstartuje v osm hodin, kdy začne Blofeld a Kolik z Bass Bros. svůj dvouhodinový set. Do deseti hodin bude zvýhodněné vstupné za pouhých 80 Kč, po desáté bude vstupné navýšeno na 100 Kč. Lístky je též možné zakoupit předem v síti Ticketstream za 70 Kč a mít své místo na akci jisté.

Od deseti vám zahraje český Dj a producent Emphonic, o kterém jste mohli slyšet již v roce 2007, kdy debutoval na kompilaci drumandbass.cz, Back In My Mind a nedávno na Vodkaredbull Records. Letos na podzim se umístil na čtvrtém místě v soutěži Young Blood, která proběhla též na serveru drumandbass.cz.
Od jedenácti do jedné budou hrát oblíbení domácí Djs Basstien a P.no. Po nich se gramofonů ujme headliner noci Cabbie, který rozhýbe celý Matrix svým energickým jump-upovým setem. 
Párty zakončí mezi třetí až pátou hodinou ranní Neighbour z Bass Bros. společně s Frockem, organizátorem známé párty Czechpoint.

Souhrn:
Název: Drum-Roll 3
Datum: 3.12.2010
Místo: Klub Matrix - Koněvova 13, Praha 3 – Žižkov, 130 00
Djs: CABBIE, P.no, Basstien, Emphonic, Frock, Neighbour, Blofeld, Kolik
Mc Paparasty a Mc Katrin plus trumpetista Kryštof z Freaky Art
Vstup: předprodej Ticketstream 70 Kč, do deseti 80 Kč a po desáté 100 Kč

DRUMAX
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.