Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


http://www.brakfest.cz/

8. ročník přehlídky filmového aušusu

Vážení filmoví voliči, drazí brakpřátelé,

již jen několik dní zbývá k naplnění Vašeho i našeho toužebného přání, Vašeho práva a naší služby Vám, prostým brakobčanům.
Nezapomeňte proto zvolit 8. ročník filmového braku, jednotnou lidověkulturní frontu nejen pro Prahu. Demostrujme tak společně vítězství selského rozumu nad namyšleností a pohrdáním a učiňme z této události svátek nás všech!

Nabízíme osvědčené a zkušené filmové kádry, které se postarají o Vaše celodenní blaho a spokojenost!

I letos pro Vás budou připraveny dvě plně klimatizované a značně pokleslé scény. Vedlejší scéna vzala na sebe tentokrát skutečně nelehký úkol, a to zachovat světový mír na věčné časy a je věnována ničemu menšímu než Československo-sovětskému přátelství. Společně s československými filmaři tak navštívíme dnešní Ázerbajdžán a Kazachstán, Sověti na oplátku pošlou čínský hladový balet a se stavbou metra přijede vypomoct jeden postarší inža se srdcem na dlani.

Hlavní scéna svým podtitulem "Pro trošku pomejí šel bych světa kraj..." odkazuje na jeden z hlavních rezatých hřebů letošní programové nabídky - Andělskou tvář. Duo Troška a Pomeje tak nebude sklízet slávu pouze za kremelskými zdmi, ale dočká se zasloužené brakhabilitace i ve své domovině. Těsně před tím si připomeneme náročný fotbalový rok příběhem ze života psích fotbalistu, ale všechno to začne pohádkou a to hezky českou a moderní, no a v neposlední řadě nemůže chybět Luděk, který tentokrát bude za blbce, a to hned dvakrát, ale to už budou jistě všichni po večeři.
Všechno to završí vzácná návštěva až z dalekého indického Tollywoodu, kde filmový pásek snese víc než jste doufali.

ALI
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.