Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

7 uživatelů půjde

hledání


http://klubkostel.cz/2010/11/believe/

Belgické duo Spirit Catcher se představí koncem listopadu LIVE v Praze!

Djové a producenti Jean Vanesse a Thomas Sohet přivezou poprvé do ČR své tzv. Full Live vystoupení, které nechají rozeznít 26.11.2010 na rezidentní noci Believe djů Tazze a Bioadana v prostorách pražského klubu Kostel.

Bruselská dvojice udělala díru do světa v roce 2007 svým debutovým albem Night Vision, kde se oba představili jako opravdoví hudebníci, kteří daleko přesáhli to, co definuje běžné dje. Oba ovlivněni boogie zvukem a detroitskými techno pionýry jako Derrick May, vytvářejí s použitím nejen originálních vokodérů ze svých live vystoupení neopakovatelný energický hudební zážitek, který si získal za velmi krátkou dobou věhlas na klubové scéně. Nejen proto se řadí jejich live vystoupení mezi nejlejší houseové live acty na světě, Jejich hudební záběr je však opravdu široký, od téměř trip-hopových a chill skladeb, přes deep house k inteligentnímu tech-house, až k rozjetým tribal jizdám blížící se k technu. V jejich live vystoupeních však čekejte hlavně ty svižnější skladby.
Jejich vystoupení v Praze bude zároveň jedno z prvních, kde se dostane na novinky z jejich aktuálního alba Partners in Crime. Na to, co od takového vystoupení můžete čekat, se mrkněte třeba na jejich video teaser na adrese http://www.youtube.com/watch?v=3oe0zi_-rVs

V souvislosti s touto akcí pro vás namíchali rezidentní djs Tazz a Biodan nový promo mix, ve kterém představují zvuk, který na akcích Believe můžete čekat. Mixy stahujte na odkazech:

http://www.progressivesession.net/files/Dj-TAZZ-Believe.mp3

http://www.solstice-records.com/audio/Biodan-Believe.mp3

Vstupenky jsou k zakoupení v předprodeji Ticketpro za 150,- Kč + poplatky a na místě v den akce za 250,- Kč. Klub Kostel s kapacitou přes 2000 návštěníků se nachází kousek od Staroměstského náměstí v Michalské ulici č. 27 v kostele sv. Michaela Archanděla

ALI
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PISTOLERO --- 20:16:41 21.11.2010
tak asi ne... ten zvuk prej porad nic moc.. spis dam just like that na buk... klasika :)