Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

18 uživatelů půjde

hledání


http://www.myspace.com/radiobuferacrew

ODDATEEE (New York, Bronx) feat. Tito (FR)

Dälek co-producent + live guitar

http://www.myspace.com/1oddateee

Blues For The Redsun - (doom stoner rock hell)

http://bandzone.cz/bluesfortheredsun

djs: DRSH & Netikz (dubstep & hip hop)

Pod bublinou nablýskaných hip hopových klišé lze stále narazit na undergroundový protiproud, který nemá svým pojetím a vyzněním daleko k punkové DIY etice. Nakonec recenze na projekty person jako Promo a Dälek na webech věnujícím se alternativním žánrům nejsou až tak neobvyklým úkazem.

Právě se jménem Dälek se pojí hudební dráha svérázné postavy vystupující pod nickem ODDATEEE. Ten ve společnosti svého co-producenta Däleka uskutečnil několik turné a podílel se na dvou Dälekových deskách - "Absence" a "Abandoned Language". Touto spoluprací Oddateee nastolil kurz, který se promítá i na jeho posledním počinu „Halfway Homeless". To znamená experimentální hip hopové beaty utopené v industriální neučesanosti a sonické naléhavosti. Produkce která dokáže přesně definovat pocity nejhlubší frustrace. Ale přeci jen Oddateee je rodák z Bronxu a oldschoolových kořenů se člověk jen tak lehce nezbaví, takže celkové vyznění má o něco blíže k hip hopu než Dälekova nekompromisní hluková masáž. O přesahu jeho tvorby jasně mluví i spolupráce a společné turné se jmény jako Isis, The Sofa Sufers nebo Dr. Izrael. Stejně jako spolupráce s labelem Charlese Maggia z Rorschach Gern Blandsten records. Mimochodem jedná se o domovskou stáj kapel The World/Inferno Friendship Society nebo Radio 4 a stojí za debuty Ted Leo and the Pharmacists nebo Liars. Na tomto turné, stejně jako na loňském vystoupení na Flédě, jeho sety doprovází kytarista Tito z francouzského projektu L’Oeuf Raide.

Fůze, ze kterých Oddateee vychází, se projevují v celkové koncepci večera. Společnost na pódiu mu bude dělat doom stoner rocková parta z hard core líhně kapel v okolí Otrokovic a Napajedel Blues For The Redsun. Začátek a konec večera bude doplněn poklidným nedělním hip hopovým setem v selekci dje Netikze a dubstepovou koláží made by DRSH.

HLUCHEY
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DARJEEL --- 18:02:29 26.11.2010
mhm, mhm, tak to JO :)
HLUCHEY --- 14:11:07 25.11.2010
RANGDROL: Přesně tak.)

Ještě mám špatný info. Kytarista Tito náhle onemocně, tudíž Oddateee pojede sám, bez kytarové masáže. Škoda.
RANGDROL --- 9:27:50 25.11.2010
myslim ze prej neco kolem kila...snad 120?
THORGRIM --- 15:18:55 24.11.2010
Můžu se aspoň orientačně zeptat na vstup? Ne, že by to moc měnilo, ale rád bych věděl, co mám čekat:)
LION168 --- 21:39:18 15.11.2010
yess!