Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


http://www.roxy.cz

FLOW S AUDIOFLY JIZ TUTO SOBOTU ZA 150kc V PREDPRODEJI A 200kc NA MISTE

AUDIOFLY

Anthony Middleton a Luca Saporito – to je dvojice jmen skrývající se pod názvem Audiofly. Tyto dvě velmi významné postavy hudebního průmyslu se v roce 2002 rozhodly, že svou dosavadní kariéru pošlou k šípku a začnou úplně od nuly, protože i přes všechny odlišnosti oba cítili, že by měli spojit svoji lásku k houseu a zkusit společnou tvorbu.
Toto odvážné rozhodnutí se jim velmi brzy začalo vyplácet. Jméno Audiofly vzalo Londýn útokem: nejdříve remixy, edity zanedlouho i skladby na undergroundových značkách jako je Fantastic House nebo Deleted. Díky tomu si jich všiml legendární Clive Henry, který jim umožnil vydat EP na prestižním labelu Low Pressings. Tím se Audiofly dostali do povědomí široké veřejnosti a po tak velkém úspěch si troufli dokonce i na vlastní label.
Dnes jsou Audiofly se svým melodickým groovy a progresivním housem známí po celém světě. Jsou rezidenty v klubu Space na Ibize, dostali se na obálku Dj Magazinu a vydávali u takových labelů jako je napříkla Get Physical, Mood Music, Kickboxer nebo Renaissance.
V současné době je můžeme vidět ve spoustě špičkových podniků po celém světě. Jen namátkou – Fabric, Warung, Amnesia a mnoho dalších. Díky labelu Supernature pomohli už mnohým mladým talentům. Během jediného roku vydali hudbu od Ali Nasser, Bearweasel, Amelie nebo Boris Horel a label tak získal věhlas, který se může rovnat i mnohem starším značkám.
Můžeme tedy s čistým svědomím říci, že jestli o něčem v budoucnu určitě uslyšíme, budou to Audiofly.


AUDIOFLY LIVE IN MIAMI
http://www.youtube.com/watch?v=ZJ7R0hsUEJQ&feature=share">O SUPERMAN (AUDIOFLY RMX)
AUDIOFLY - BELOW THE SURFACE

LINE UP
22:00 - 01:00  Roman Rai & Fatty M (residents djs)
01:00 - 03:00  special guest: AUDIOFLY (Spain)
03:00 - 05:30  Roman  Rai  & Fatty M

VSTUP
150 Kč předprodej (ticketstream, ticketpro, ticketportal)
200 Kč na místě

PSYLA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.