Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


http://reggaeautumn.cz/cs/shows/26-11_Rock-Cafe_Prague

Mnichovská mladá zpěvačka Sara Lugo v rytmech pomalejšího reggae a před ní Basta Fidel se songy z nového alba


SARA LUGO (DE)Dvaadvacetiletá zpěvačka Sara Lugo z Mnichova fascinuje své posluchače především svým unikátním hlasem a překvapuje svým osobitým způsobem zpěvu. Hudba, kterou tvoří, je lehké a pomalé reggae míchané trochou soulu.

Více informací o kapele na http://www.myspace.com/saralugo


BASTA FIDEL (CZ)Kapela Basta Fidel je ska-šansonovo-balkánský nářez, který už si na české scéně vybudoval více než slušnou pozici. Poté, co se někteří členové původní ska formace Fidel Castro dali znovu dohromady a přibrali další členy, posbíral nový Fidel materiál na desku Plezír a vydal ji v v roce 2006. Basta Fidel pak jezdili po celé České republice a zahráli i na Slovensku, v Maďarsku, Rakousku a Německu. Během té doby kapela vytvářela další materiál.

Do příprav nových písní zasáhla žánrově velice široká škála vlivů a výsledkem je právě vydané album Fu, které obsahuje 12 celkem dost různorodých kousků. Specifický sound je však spojuje do uceleného tvaru. Basta Fidel však pořád představují především energií nabitou strhující živou show a deska je studiovým záznamem jejich hudebního života na klubových pódiích.

Více informací na http://www.bandzone.cz/bastafidel


vstupenky v předprodeji na ticketportal.cz
http://www.ticketportal.cz/podujatie_search.asp?id=127069

CHILDINTIME
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.