Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


SOUND OF DA BOOMBOX: KRS1 + Supernatural / USA, Support DJs: Tuco / meanbucket.net, Kato / prago union, Hanz-Fu

The most legendary. Krs-One aka Blastmaster aka The Teacha aka Hip-Hop aka největší šéf. Krs-One je chodící encyklopedie rapu. Největší osobnost, kterou si nikdo nedovolí zpochybnit. Krs byl u toho, když se rap narodil v jeho hoodu – Jižním Bronxu. Byl tam, když v osmdesátých letech dělal první pořádné kroky a pomáhal ho se svojí partou Boogie Down Productions aka BDP formovat (LP “Criminal Minded“ - 1987). Byl v centru dění v devadesátých letech, dnes vnímaných jako „zlatá éra“ a vydával přelomové desky “Return Of The Boom Bap“, “Krs-One“ a “I Got Next“. A je tady i po roce 2000, stará se o pilíře, staví chrám Temple Of Hip Hop, rozdává rapový moudra, fasuje ceny za zásluhy VH-1 Hip Hop Honors a celoživotní přínos hiphopu na BET Awards atd. Hlavně ale už třetí desetiletí v řadě vydává další zajímavý kolabo desky (“Hip Hop Lives“ s Marley Marlem nebo “Survival Skills“ s Buckshotem) a i v pětačtyřiceti patří k nejlepším live performerům v historii hiphopu vůbec.
Krs-One dělal s každým, kdo v rapu něco znamená – battloval s Juice Crew a na starý kolena natočil desku s Marley Marlem, účastnil se all star projektu East Coast West Coast Killa (Dr.Dre, RBX, B-Real, Nas a Krs), beaty měl od DJ Premiera, Kid Capriho, Showbize po Puff Daddyho, o mikrofon se dělil s Busta Rhymesem, Das EFX, Fat Joem, Mad Lionem, Channel Live, Tim Dogem, Masta Acem, EdO Gm, Big Daddy Kanem, PMDm…
Jeho první koncert v Praze v roce 2005 je dodnes předmětem mýtů a legend, o 5 let později bez časového omezení konce koncertu a ještě navíc s nejlepší freestyleovou mašinou na světě jménem Supernatural za zády, bude Blastmaster Kris klasičtější, než klasika. Remember: you must LEARN.

528 Kč normální vstupné, 990 VIP


INXS
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ZMAR --- 17:12:10 2.11.2010
dik, lakave.. ale tolik za vstup do lucerny davat necu :)
FERYLA --- 17:04:55 2.11.2010
ráda bych, ale nebudou prachy, takže pak povypráávíš!!:)