Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

7 uživatelů půjde

hledání


http://www.cestadomu.cz

Cesta domů vyhlašuje soutěž pro malé a mladé fotografy

Pro to, abychom o sebe navzájem uměli pečovat, když jsme nemocní nebo umíráme, je nutné, abychom na to byli trochu připraveni. Jde se ale na nelehké doby v životě předem chystat? Některé věci opravdu „nacvičit“ nedokážeme. Můžeme ale přemýšlet, co chceme, snažit se myslet na druhé, na to, co je a není pro ně i pro nás v životě důležité. Do takových úvah je jistě dobré zavzít i otázku po tom, co pro mne znamená domov a lidé a věci v něm. Cesta domů nabízí dětem, mladým lidem a jejich rodinám, učitelům a přátelům možnost takového zamyšlení: vyhlašuje několikaměsíční fotografickou soutěž Co je to doma?

Pořadatel: Hospicové občanské sdružení Cesta domů, www.cestadomu.cz

Soutěžící: dvě kategorie: děti do 15 let a mladí lidé do 25 let

Zadání: zhotovená fotografie černobílá nebo barevná, rozměry minimálně 18x24 cm, maximálně 30x40 cm. Jeden autor může odevzdat maximálně 5 fotografií.

Termíny: Vyhlášení soutěže 29. 6. 2010, uzávěrka 28. února 2011.

Odevzdávání: díla lze odevzdat přímo v kanceláři Cesty domů, Bubenská 3, 170 00 Praha 7, nebo je zaslat na tutéž adresu. Na poštovní obálku napište „Co je to doma?“. Do obálky vložte krátký text o autorovi (jméno a příjmení, věk, adresa, povolání či škola a e-mail).

Vyhodnocení: Hodnotící odborná komise se bude skládat z profesionálních fotografů a zástupců Cesty domů. Komise vybere nejlepší tři fotografie v každé kategorii a jejich autoři budou oceněni na výročním plese Cesty domů v dubnu 2011 při oslavách deseti let od založení Cesty domů. Z nejlepších děl bude vytvořena výstava, která bude v dubnu instalována ve dvou kavárnách zvaných Dobrá trafika v Praze. Předpokládáme, že výstava přispěje k tomu, že se lidé, tvůrci i ti, kteří přijdou na výstavu, zamyslí nad tím, co pro ně domov znamená a jak moc může být důležitý ve chvílích, kdy je nám těžko.

Ceny darovaly firmy: Megapixel, IDIF a Olympus, děkujeme.

Kontakt: Cesta domů, Bubenská 3, 170 00 Praha 7,
info@cestadomu.cz, tel: 266712610
Podrobné informace o Cestě domů naleznete na "Co je to doma?

událost na facebooku
leták viz níže soubor:

MOLLY
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MOLLY --- 17:18:24 25.2.2011
V pondělí je poslední možnost odevzdat příspěvky do soutěže, odeslali jste?
MOLLY --- 20:00:32 13.1.2011
http://www.nezavirejteoci.cz/co-je-doma.html aktualizovaná stránka i s cenami a se sponzory!