Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


facebook.com/6dbs

Dekadentní halloween v Brne

6 dBs: Decadence Party – Muzejka, Brno – 30.10.2010 - Halloween

!!! Invite Friends!!!

http://facebook.com/6dbs

http://www.facebook.com/event.php?eid=111571382240998&ref=ts

Dresscode: Black & White dekadence

Vstup:
No dresscode: 120Kč
Gentelmen: 110Kč
Ladies: 90Kč
After-party: 50Kč

Osterreichische musik? NEIN! Temelin? Ja!

Ano, rakouští Pilots, kteří měli původně hrát, nám zrušili turné. Však my se jim časem pomstíme rozšířením Temelínu - jen se nebojte! Akci však nerušíme. Naopak! Dohodli jsme se totiž se slovenskými The Swan Bride, kteří jsou proslulí svou strhující energií. Těšit se můžete na večírek v dekadentním stylu. Povinný dresscode: černobílé oblečení s nádechem dekadence (za nedodržení pokuta, za vyzývavost body navíc). Blíží se sice Halloween, ale my nechceme kýčovitý večírek s hnijícíma dýněma. Naopak, chceme se na večírku prezentovat jako namyšlení, namódění intelektuálové (znalost časopisu VICE vítána), kteří se budou s přibývajícími hodinami měnit ve zbité koně, jimž čouhá podprsenka z výstřihu a košile z puntu kalhot. Prostě večírek, na kterém ženy ztrácí kalhotky, aniž by položily sklenku vína. Poprvé doufáme, že na náš koncert bude pršet. Zmoklá děvčata jsou sexy!

The Swan Bride (Sk)
http://bandzone.cz/theswanbride

Kapela mixující indie a rock’n’roll do velmi syrové směsi se špetkou TNT. Křik, vazby, drsný vintage zvuk a živelná pódiová show - to všechno jsou The Swan Bride. Vlkodlaci, prázdné okresní silnice za deštivého počasí, spící černé labutě – tyto obrazy se vám mohou objevit v mysli při poslechu temných textů a mixu rock’n’rollu, punku a nové vlny dunícího z reproduktorů. Umíte si představit lepší kapelu pro decadence party?
The Swan Bride za sebou mají mnoho živých vystoupení, na kterých doslova nechávají duši (a vy uši). Kapela si užívá těsný kontakt s publikem o crowd surfing nebývá nouze. Těšíte se, až vám to všechno vmetou do obličeje, rozlijí vám červené víno a připraví vám noční můry na celý týden?

Voodooyoudo?
http://bandzone.cz/voodooyoudo
Naši oblíbenci to zase odstartují. Kytara, bicí, basa, zpěv a pár zvuků ze syntetizátoru do chytlavé muziky. Na rozdíl od The Swan Bride tolik nekoušou. Kdo si učůrne do trenek už u Voodooyoudo, bude terčem posměchu! Hudební uskupení z Brna rozhýbá každý zadek, silné rytmy se nedají přeslechnout. Desku sice pořád nemají, ale i tak je možné jejich muziku slyšet na každém rohu. Buďme upřímní - ona ta jejich muzika stejně líp funguje naživo, do obyváku byste si je rozhodně nepustili.

High Edition
http://www.highedition.com/
Mistři z Moravy, kteří dělají stojku jako nic. Navíc se kolem těchhle tanečníků často motá spousta pěkných holek. Dvojice Alina a Mirek slíbila exkluzivně temné dekadentní představení. Otázka zní – Odhalí Mirek Alinu? S tím svým akrobatickým cirkusem obrážej kdejaké město - jen pepíci z Práglu je nechtějí.

DJ Ibe & DJ Astroboj & DJ Trick
Kdo je někdy viděl v Mersey,Perpetu nebo na Flédě, ví, že tihle holomci nejsou obyčejní pouštěči. Hudbu namíchají tak, že basový kopance vás chytnou za zadek a budou vám s ním házet do rytmu. Rytmus udrží i největší kopyto. Žádný strachy, extrakopyta se můžou nechat vést vod expertů z High Edition.

EJDAM
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.