Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


http://www.myspace.com/bohemianlikeyounight

Třetí narozeniny klubovky Bohemian Like You. V říjnu 2007 jsme dělali první koncert v Rock Café s Krazy Baldheadem, Ventolinem, Nootem a The Models. O

První ohlášenou kapelou jsou No Age. Losangelské duo spjaté s místním klubem The Smell, kámíci HEALTH známých i u nás díky našláplým koncertům, jedna z nejslavnějších současných DIY indie kapel tak konečně zahraje v Praze. Kluci v září vydávájí svojí čtvrtou (ale teprve druhou regulérní studiovou) desku Everything in Between na legendárním labelu Sub Pop a podle loňského EP Loosing Feeling to bude velká paráda.
http://www.myspace.com/nonoage

Kromě No Age zahrají v Praze taky jejich parťáci Abe Vigoda. Čtyřka původně z kalifornského China si rovněž našla cestu do losangelského prostoru The Smell. Do svého noise-popu přimíchávají tropické prvky a příchuť psychedelie, ovšem na září chystaj novou, třetí desku Crush, která prý bude přelomová a taneční(!). Posuďte sami u nich na myspace ...
http://www.myspace.com/abevigoda

Třetí kapelou budou indiepunkoví psychedelici The Pharmacy. Tato trojka se dala dohromady původně v Seattlu v roce 2002, během následujících let vytrvale koncertovala (mj. se před dvěmi lety stavili i na strahovské Sedmičce) a letos vydali skvělou třetí desku Weekend.
http://www.myspace.com/pharmacy

Po kapelách si za DJské "nářadí" stoupnou Radeq Brousil a Michal Brenner aka fh vs Call Me Radeq, kteří před třemi lety klubovku BLY přivedli k životu. Ve speciálním back-to-back setu budou hrát tentokrát nezvykle indie, elektro a disko, ale taky kapely, které hráli nebo třeba jednou můžou zahrát na koncertech Bohemian Like You. Bude večírek.

Předprodej za 290 Kč v Ticketportal a Ticketstream.

EFHA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.