Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


http://www.facebook.com/event.php?eid=153307951372882

Akropolis Multimediale afterparty

DJs Maceo (groove-on.cz), Cashmeer & Skywalkergenerální info níže:

Další ročník AKROPOLIS MULTIMEDIALE, populární přehlídky nových médií a technologií aplikovaných v domácí pop-kultuře.

Organizátoři opět vsadili na zábavnou a široké veřejnosti srozumitelnou formu prezentace a dvoudenní program postavili na instruktážním workshopu a vystoupení dvou předních tuzemských skupin, které předvedou, jak lze v našich podmínkách užitím nových technologií dodat koncertům další rozměr a povýšit je na nevšední audiovizuální zážitek.

Prvnímu dni (29.10.) budou se speciálním programem vévodit TATA BOJS. “Ačkoliv budeme hrát elektricky a setlist nabídne průřez všemi našemi dosavadními alby, nepůjde o klasický koncert, ale spíše jakousi tanečně-audio-vizualní performanci. Program jsme nazvali “TA TA TANEC aneb Tata Bojs pod pódiem”, jelikož nebudeme hrát na jevišti, jak jsou návštěvníci zvyklí, ale po stranách pod ním.
Na pódiu se bude v určitých částech večera odehrávat tanec osmičlenné baletní skupiny Dekkadancers, jejichž pohyb bude bezprostředně reagovat jak na naši hudbu tak na projekce, které diváci uvidí ve formě širokoúhlého kina po celé šířce zadního plánu jeviště” poodkrývá podobu vystoupení Tata Bojs Milan Cais.

Po skončení koncertu budou návštěvníci moci volit mezi následným programem na Divadelním Baru, kde se v rámci Boogie Night za dýdžejským pultem vystřídají Maceo, Cashmeer & Skywalker a Malou Scénou, na které DJs Ghonzales & Yukimura slibují freestyle beats.http://www.myspace.com/boogienghtscz
http://www.groove-on.cz/
http://www.palacakropolis.cz/

80_PSU
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.