Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


http://www.facebook.com/event.php?eid=141737499204936

Ondřej krajňák trio, Bob Saint Claire za 50Kč do 30 let !
  


Tentokrát jsme pro Vás přichystali opravdovou lahůdku! Po lehkém rozjezdu v září poctí svou návštěvou Jazzbit jeden z nejlepších jazzových klavíristů současné slovenské scény Ondrej Krajňák se svým triem (Tomáš Baroš - kontrabas, Martin Ševčík - bicí). Nenechte si tento jedinečný zážitek ujít. Večer doplní výborná elektro-jazzová kapela Bob Saint-Claire, jež naneštěstí odehraje na dlouho poslední koncert, jelikož kapelu na nějaký čas opouští její bubeník. 


 


Přijďte si v pátek 15.října udělat hezký večer, poslechnout skvělý jazz a podpořit projekt, který za to stojí a je tu hlavně pro Vás!


 


ONDREJ KRAJŇÁK TRIO 


Mladý virtuóz a klavírista, skladatel, aranžér a interpret Ondrej Krajňák je považovaný za jednoho z nejlepších klaviristů na Slovensku. Odmalička se věnoval vážné hudbě, zúčastnil se mnoha soutěží a získal zvláštní ocenění v oblasti vážné hudby. S jazzem se prvně potkal jako desetiletý, když v rádiu zaslechl trio Oscara Petersona. Na jeho hře je znatelný vliv právě hudobníků jako Oscar Peterson, Gonzalo Rubalcaba, Chick Corea anebo Adam Makovic, z představitelů vážné hudby pak Johann Sebastian Bach, Béla Bartók, Fryderyk Chopin a Sergej Prokofjev. Krajňák se podílel na mnohých projektech ve spolupráci s významnými osobnostmi slovenské i zahraniční hudební scény.


 


Napsali o nich: "Kontrabasista Tomáš Baroš je talent, jemuž začíná být Česká republika těsná, pestrá hra temperamentního bubeníka Mariána Ševčíka prozrazuje vlivy černošské bubenické školy a sóla klavíristy Ondreje Krajňáka jsou jako tekoucí řeka - strhnou vás a můžete se nechat unášet proudem."


 


 


BOB SAINT-CLAIRE - jazz-electro 


Seskupení Bob Saint-Claire vzniklo na podzim roku 2005 jako volné pokračování plně improvizovaného projektu Music Screen Show. Hudebníci se již dříve setkali v pražských kapelách BlueSense, bluesEnds a Unifiction a pod novým názvem vystoupili poprvé 10.11.2005 v pražském Paláci Akropolis.


 


Tvorba Bob Saint-Claire je inspirovaná moderním jazzem a soudobou elektronickou scénou. Vlastní autorský repertoár hraje v obsazení 


Filip Černý *kytara, kaoss pad, zpěv, Jan Faix *klávesy, looper, zpěv, Václav Březina *baskytara, Marian Petržela *bicí.

GROOVISEK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.