Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


Koncert kapel SMASHED FACE, DUOBETIC HOMUNKULUS, DRACO HYPNALIS, MORDOTUA.Státní svátek se letos bude v Hradci Králové slavit o den dříve. Ve středu 27. října 2010 se totiž do klubu La Putika dostaví několik špičkových kapel současné české metalové scény.

Headlinerem budou brněnští drtiči SMASHED FACE, kteří se představí s novým kytaristou v sestavě. Jistě si vzpomenete na
vynikající vystoupení v rámci turné s mladou ruskou senzací My Autumn, jímž v dubnu v La Putice doslova zatloukli všechny návštěvníky koncertu do země. Stovky odehraných akcí se projevují naprosto jednoznačně, takový tlak u nás umí vyvinout málokdo.

DUOBETIC HOMUNKULUS jdou na metal z trochu jiné strany. Tito pohrobci legendárních !T.O.O.H.! se velmi úspěšně snaží tvořit progresivní skladby a jsou jednou z nejoriginálnějších kapel široko daleko. S tím se pojí i jejich neotřelá strojírenská prezentace. Těšte se na texty o obrábění kovů, moudra ze skript ČVUT, projekci detailních záběrů soustruhu a hudebníky v pracovních úborech, potřísněných motorovým olejem a chladicí emulzí.

Kořeny zlínských DRACO HYPNALIS sahají až do roku 1999. Od té doby už stihli mnohokrát vyvézt své umění i do zahraničí. Zmiňme např. turné s lotyšskými techniky Neglected Fields, případně nedávno uskutečněný desetidenní výjezd na Ukrajinu, který podnikli se spřátelenými Duobetic Homunkulus. Tyto zkušenosti jsou velmi patrné, můžete očekávat prvotřídní muzikantství.

V roli předskokanů se představí pořádající kapela MORDOTUA.


AKCE:

Přijďte na směnu Duobetic Homunkulus v montérkách a budete mít po celý večer slivovici za krásných 15 Kč!
• Vzhledem k tomu, že je následující den státní svátek, můžete k jeho oslavě využít plošnou slevu na rum, který tak bude stát 20 Kč.


Myslíme na fanoušky z okolí Hradce Králové, proto celá akce začne už v 18 hod., aby mohla skončit nejpozději ve 22:20. Klub se nachází necelých 10 min. chůze od vlakového i autobusového nádraží. Díky tomu bude možné stihnout spoje, které jedou do:

- Pardubic ve 22:42
- Jaroměře ve 22:39
- Týniště ve 22:33
- Hořic ve 22:42
- Chlumce ve 22:45
- N. Bydžova ve 22:30


Vstupné bude pouhých 100 Kč.


SMASHED FACE
http://bandzone.cz/smashedface
death metal / deathcore, Vysočina

DUOBETIC HOMUNKULUS
http://bandzone.cz/duobetichomunkulus
progressive death, Stará Boleslav

DRACO HYPNALIS
http://bandzone.cz/dracohypnalis
death / black, Zlín

MORDOTUA
http://bandzone.cz/mordotua
experimetal, Hradec Králové


klub La Putika
http://www.laputika.cz/

PSYCHOUSEK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.