Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://www.gemalto.com/simagine/2009/conf_prague.html

Gemalto pořádá ve čtvrtek 4. a pátek 5. září SIMagine konferenci na půdě FEL CVUT v Praze.

Gemalto,
největší světový producent čipových karet pro telekomunikační aplikace, pořádá ve spojení se Samsung Semiconductor Europe a Sun Microsystems konferenci SIMagine Conference 2009. Dvoudenní setkání na půdě Katedry počítačů FEL CVUT v Praze na Karlově náměstí bude obsahovat přednášky předních odborníků z oblastí telekomunikačních aplikací, mobilní bezpečnosti a Java Card technologie. Součástí setkání jsou i prezentace zástupců nadnárodních mobilních operátorů, předních výrobců telefonních zařízení a neformální setkání se zástupci firmy Gemalto na společném obědě všech účastníků.

Toto úvodní setkáni startuje další ročník mezinárodní soutěže vývojářských týmů nazvané SIMagine Contest 2009. V jeho průběhu jsou zaregistrovaným účastníkům poskytnuta školení od odborníků firmy Gemalto v jednotlivých oblastech problematiky SIM/USIM aplikací založených na Java Card technologii a další podpora jako například vývojové prostředí nebo testovací hardware. Vybraní finalisté budou prezentovat svoje řešení na největším světovém kongresu mobilních technologií Mobile World Congress v Barceloně. SIMagine Contest je vypsán s celkovou dotací 60000 Euro.


---------------------------------------------------------------------------------------TOTAL PRIZES worth over 60,000 €

If you are motivated by Performance, Innovation and the global reach of more than 2 billion users : take up the challenge and unleash your creativity using JavaCard
 ---------------------------------------------------------------------------------------


Dear Sir/Madam,

Gemalto, in association with Samsung Semiconductor Europe and Sun Microsystems, is inviting Java™ experts (in the field of telecommunications), research engineers and start-up entrepreneurs to develop tomorrows’ wireless applications using (U) SIM cards based on Java Card™ technology. Join the SIMagine 2009 Contest with total prizes worth over 60 000 Euros.

As part of SIMagine 2009, Gemalto is organizing a SIMagine Conference, a two-day event led by highly renowned industry figures and presenting the latest developments in SIM cards, the Java programming language and trends. The SIMagine Conference particularly addresses developers interested in the SIMagine 2009 Contest. Do not miss this opportunity!

The conference will take place at FEE CTU Prague and the conference admission is free of charge.

Please, find more information and the registration form at http://www.gemalto.com/simagine/2009/conf_prague.html.

Look forward to seeing you there,
Jan

FALL
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.