Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


http://klub.roxy.cz/index.php?dok=00150000001931,det

Elektro, nu rave a disco mejdan T.R.A.S.H. se vrací do Roxy! V lednu vám naservírujeme hvězdy značky Kitsuné Joe and Will Ask?.


od 22:00
T.R.A.S.H.
Special guest: Joe and Will Ask? (UK)
Djs: The Fakes, Gregory Finn
VJ: Kolouch
uvádí Roxy Promotion
vstup: předprodej v sítích Ticketportal, Ticketstream, Ticketpro: 100 czk, na místě 150 czk

Elektro, nu rave a disco mejdan T.R.A.S.H. se vrací do Roxy! V lednu vám naservírujeme hvězdy značky Kitsuné Joe and Will Ask?, kteří od roku 2007 sbírá jeden úspěch za druhým a je přirovnáváno k takovým jménům jako Chemical Brothers, Soulwax, DIM nebo Popof.

Z domácích se těšte na Gregoryho Finna, frontmana skupiny Southpaw, a The Fakes. Lístky koupíte v sítích Ticketportal, Ticketstream a Ticketpro za 100 korun. Předprodej probíhá i na hlavním vchodu Roxy. Na místě pak zaplatíte 150 korun.

BIO Joe and Will Ask?

Joe a Will se potkali v roce 2005, oba přišli z odlišných hudebních prostředí. Joe měl za sebou drumandbassové počiny, zatímco Will působil v oblasti hard house a tranceu. To je základem jejich současného zvuku – nadšení pro objevování nových hudebních zákoutí a různé hudební vlivy spojující se v harmonický celek.

Spolupracovat začali v roce 2007, téměř okamžitě si získali pozornost djs, promotérů a indie labelů. Brzy se Joe and Will Ask? dostali k hraní na taková místa jako Matter, Trailer Trash, Durrr, Club NME, Boombox, Scala nebo Ministry of Sound v Londýně. Zároveň jsou žádání mimo UK, takže si jejich vystoupení mohli vychutnat v Německu, Itálii, Francii, Rumunsku nebo Bulharsku.

Stejně vřelého přijetí se setkala jejich precizní produkce - zaměřená na parket, ale stejně tak melodická, ovliněná technem. Dvojka si tak získala přízen indie i taneční scény. Jejich produkce se těžko škatulkuje: techno? elektro? To je na každém posluchači. Bývají však přirovnáváni k Soulwax, Chemical Brothers, DIM a Popof.

V roce 2008 se upsali labelu Gulp Communications Andrew Friendlyho, kde vydali tři úspěšná epíčka, která se umístila v Cool Cuts Chart. Zároveň si získali velkou fanouškovskou základnu včetně samotného Brodinského, Kris Menace, Vicarious Bliss, Caspera C, Acid Jackse, Autokratz nebo Dark Globe.

Joe and Will Ask? Dostali možnost remixovat široké spektrum umělců v čele s La Roux, The Bell, Jupiter Heroes nebo Acid Girls. Zrovna teď pracují na remixech pro Ministry of Sound nebo projekt Hockey v rosteru EMI.

Jako djs se Joe and Will Ask neomezují na jedinou hudební oblast a dokáží tak hrát „pro lidi“. Na velkých soundsystémech preferují techno a minimal. Jejich vybavení při živém vystupování tvoří laptopy a midi controllery. Jejich sety jsou tvrdší, plné energie a melodií. Zatančí si na ně technaři i příznivci indie. Joe and Will Ask zkrátka uspokojí jakékoliv tanečníky! Přesvědšte se o tom 23. ledna na párty T.R.A.S.H. Lístky v předprodeji jsou za stovku, na dveřích pak za krásných 150 korun.

NIT
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.