Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

34 uživatelů půjde

hledání


More Info SOON

flyer : Honza Cistin aka Acid Story1)Kapitalismus je jediný systém, který dokázal zpeněžit sen. Lidé sní o novém autě, o větším baráku a větším bazénu, o supermoderní ledničce, o hajzlu co se vychčije za ně, o autě, co bude samo řídit, o nejnovějším modelu iphone, o cestování stylem allinclusive v pětihvězdičkovém hotelu, kde vymyslí program minutu po minutě. Bohužel se ráno vzbudí, ale zůstávají snít ikdyž bdí, a tak pokračují v nekonečné smyčce otroctví, do kterého sami sebe uvrhli. Aby to vše mohli mít, žijí na dluh. Berou půjčky, úvěry, hypotéky. Jsou otrokem svého falešného snu o materiálních potřebách, otrokem svého motoru vlastnit víc než soused. Žijí v neustálém presu jak splatit své sny. Nekonečný kolotoč neklidu, starostí a stresu. Takový život není svoboda, takový život je patologie.

2)Freetekno a underground jsou stejným zrcadlem společnosti jako vzdělávací, či zdravotní systém. V posledních letech je toto zrcaldo tak špinavé, že takřka není vidět objekt, jež odráží. Skládáme poklonu všem malým ostrůvkům, co si ještě dokážou sami před sebou užít lesklý odraz svědomí a mají úctu ke svému konání.

3)Naše párty nechtějí nést zátěž pervitinové energie. Energie pervitinu je válečný stav, jež nepatří do stavu mysli uvědomělých bytostí. Nesouvisí s láskou a krásou, tancem a hudbou. Souvisí se sebezžírajícím odporem k sobě samému. Vy, kdož se nemáte rádi, nechoďte. Vyhledejte sobě pomoc. Smah je vrah. Vrah mysli, duše, charakteru, těla, bytosti a kultury vzdoru a inteligence.

23, more info soon

DRASTICS
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DRASTICS --- 19:37:44 26.3.2020
Az do dneska jsme zvazovali neplechu v lesích, ale nakonec vyhralo privatní schuzovaní na zakladne, prace na zvuku a na autech. Vsechny protony a neutrony z jádra jsou vřele zvány, na elektrony se tesime nekde na mejdan pod sirym nebem.