Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


Šesté vydání valečské komunitistické zcestovalé parády. Oldschool, participace, setkání, mluvení, zvuky, teplo a světlo. Více info přijde.

Ahoj zcestovalci,

"Skutečně svobodní budete, až své dny nebudete prožívat nadarmo a vaše noci nebudou naplněny žádostí a smutkem. Nedopusťte, aby věci spoutávaly váš život, a vzneste se nad ně, nazí a volní." (Khalil Gibran, Prorok)

My jsme si přáli. Bylo to přání obhospodařované, předžvýkávané, plánované a postupně realizované. Přání jsme opečovávali v našem zcestovalém kruhu. Nejen v něm, ale i online a po telefonu.

Dnes již víme, že přání se v původní verzi dít nemůže. Jako my se nemůžeme setkávat jako organizátoři, tak se nemůžeme sejít jako jednen zcestovalý eintopf.

Do odvolání tedy setkání odvoláváme. Děkujeme Ovčímu punku, HUSO, Pesopíru, Vladovi, Martinovi, Honzovi, Baťůžkářovi, Adamovi a Majdě a NOtyNE.

Bude to jinak, nijak, nějak či onak. Pokoušíme se vznést, povznést a být alespoň pod šaty nazí a volní. Pokud se u nás bude něco dít, dáme vědět. Plány však nemáme, ani jsme se pořádně nesešli. Jen po dvojičkách jsme si špitali. Kdo chce dostat sem tam email, nechť si napíše o přidání do emailistu na zcestovalec@gmail.com

Stay unplugged & Tuned / Zůstaňte odpojení ("odzátkovaní", nebo "s absenci různých zesilovačů") & Naladění.

Roman, 29. 3. 2020


Předběžný program setkání:

středa 29. 4. Kinovna
čtvrtek 30. 4. Ladění, dokončování příprav, vaření, otevírací kruh festivalu, večerní oheň,
pátek 1. 5. OpenSpace, divadlo, přednáška, večer koncert a jam session
sobota 2. 5.Impro-divadlo, premiéra znělky a zahájení, OpenSpace, , 2 přednášky, večerní koncerty
neděle 3. 5. Zavírací kruh festivalu, srandičky, možná i trochu balení..

Více info přijde brzy. Vězte, že program bude opět stát za to.

DOBROVOLNÍCI
Pokud chcete přiložit ruku k dílu, dveře jsou otevřené. Krájení zeleniny, výdej dobrot či podpora runnerská či jiná bude vítána. Na seznam všech benefitů dobrovolnictví přinášející tu místo ani není. Pokud vás nabídka zaujala, pište na zcestovalec@gmail.com

Těšíme se na vás i na nás :-)

ENDRIJU
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.