Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


1000mods psychedelic/heavy rock z Chiliomodi v Řecku poprvé v České republice!

Milovníci slunce, dálek, výšek, dodávkových výletů, stonerových groovů, tučných riffů a vyfuzzovaných aparátů s hlasitostí daleko přes desítku se přijdou v listopadu trochu ohřát do Dejvické Klubovny. Do Prahy poprvé dorazí řečtí 1000mods, vydatně podpoření dvěma nadějemi českého stoneru : českokrumlovskými jezdci Λ /Lambda/ a česko-ruskou exilovou našláplostí Saiga. Řekové v Klubovně představí své nové album Vultures (2014), navazující na úspěšný a ověřený kousek Super Van Vacation (2011).

Heavy-rocková kapela 1000mods, současně působící v Aténách, pochází z méně než dvoutisícového městečka Chiliomodi v Řecku. Od vzniku v roce 2006 mají na kontě několik EP a dvě studiová alba. Z instrumentální strany je cítit inspirace a energie Black Sabbath a Kyuss, podpořená Garciovským zpěvem.

Od Lambdy lze čekat nebezpečně chytlavé melodie inspirované v kalifornských devadesátkách, zatímco energická Saiga čerpá z nepředvídatelného mixu syrového stoneru s prvky fusion, jazzu a dalších žánrů, které spolu na první pohled nemají co dělat. Saiga letos vystoupila na festivale Psy-High, kde měla sdílet hlavní stage i s Lambdou, která nakonec nedojela. Možná právě proto spolu vyráží na turné po ČR, jehož zakončením je právě koncert s 1000mods. Více informací o tour (v Ostravě se Stoned Jesus (UA), Olomouc, Brno, Jihlava, Praha) najdete třeba na FB události tour  https://www.facebook.com/events/764093600298720 .

Tak vyčistěte ušní kanálky, připravte játra i plíce na start a za nedlouho se uvidíme!


https://www.facebook.com/events/1452935378305111

https://1000mods.bandcamp.com
http://lambdaband.bandcamp.com/
http://bandzone.cz/saiga

1084BOOKING
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.