Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

16 uživatelů půjde

hledání


Education 6 w/ THE FIELD - LIVE (KOMPAKT, SWE)

První vystoupení Axela Willnera alias THE FIELD v ČR! Dále se představí: LAYUP, V!, EVA PORATING.

BU2R presents Education 06: THE FIELD - LIVE

The Field - live (Kompakt, SWE), Layup (Endless Illusion, CZ), Eva Porating (Muah, CZ), V! (Seed, CZ)
08.11.2013, start 22:00
Radost FX, Bělehradská 234/120, Praha
Cena: 250 Kč

Facebook: http://www.facebook.com/EducationParties
Event: https://www.facebook.com/events/536624806416127/

Švédský producent Axel Willner alias The Field patří dlouhá léta mezi největší oblíbence hudebních kritiků. Jeho debutová nahrávka „From Here We Go Sublime“ byla dle agregátoru Metacritic vůbec nejlépe hodnocenou deskou roku 2007. Není se proto čemu divit, že ji renomovaný portál Pitchfork zařadil mezi 200 nejlepších alb nulté dekády (58. místo), kde se na Willnerův úspěch jen z dálky dívali umělci a kapely jako Portishead, Björk, Erykah Badu, Four Tet nebo Beck.

Proto je nám ctí, že můžeme oznámit premiérové vystoupení projektu The Field v České republice, které se uskuteční v pátek 8.11.2013 v pražském klubu Radost FX, v rámci nepravidelné klubové noci Education Parties, kde se již představila renomovaná zahraniční jména jako Jamie Woon, Mount Kimbie, Bibio nebo Kuedo, doplněná o nadějné muzikanty z naší scény.

The Field přijede do Prahy s novou deskou Cupid's Head, která vyšla v říjnu tohoto roku, a je právem přirovnávána k jeho eponymnímu prvnímu LP. Willner se na ní vypořádává s vlastní tvůrčí krizí, která byla vyvolána přílišným očekáváním ze strany fanoušků a hudebních recenzentů. Celé album tak má o něco melancholičtějš a temnější zvuk než bylo u jinak striktně optimistické Willnerovy tvorby zvykem. Na kvalitě Cupid´s Head se to ale nic nemění. Naopak. Deska sbírá téměř samé kladné recenze a nezřídka padají slova o Fieldově nejvyspělejším albu.

Společně s live vystoupením The Field se návštěvníci můžou těšit na českého producenta Layupa, který stojí za nezávislým labelem Endless Illusion, na němž před nedávnem vyšla kompilace sestávající z tracků zajímavých českých i zahraničních umělců. Dále se představí členka kolektivu Muah Eva Porating a V!, jež se podílí na organizaci klubových nocí Seed.

Akce je podporována z grantu hl. města Prahy.

Partnerem akce je BU2R.
http://www.bu2r.cz/
http://www.facebook.com/BudweiserUrbanProjects

Mediální partner Radio 1.
http://www.radio1.cz/

NEXIS
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
NEXIS --- 10:25:03 8.11.2013
Line-up:
22:00 V!
00:00 Layup - live
01:00 The Field - live
02:00 Eva Porating