Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


Trololo Film Entertainment uvádza Srážka planet a

Promítání extrémně zábavných filmů pro milovníky dobré zábavy.

Vážení přátelé, milí nadšenci, úžasní příznivci, soudružky a soudruzi!

Každý jsme již jistě slyšeli o tom, že Kanaďané jsou divní a mají odklápěcí hlavy. Ačkoliv jsme to dosud považovali za dobrý vtip, Naše Paní Trololo se rozhodla, že nám ukáže, že je to pravda. Proto bude promítání tématicky spojeno zemí vzniku: Kanadou! A nebudou to jen tak ledasjaké filmy - budou to odklápěcí filmy!

Prvním je snímek v nabídce je film s lakonickým názvem Bugs - Brouci. Je to důkaz, že když spláchnete do kanálu krokodýla, nestane se z něj všežravý aligátor, ale obří kolonie brouků! Obřích brouků! Žijících v metru! Tedy tam, kam utíká každý zločinec před rukou zákona. Chudák Nimród Antal.
Trailer: není
ČSFD: http://www.csfd.cz/film/145158-brouci/

Druhý film je Srážka planet, neboli dokumentární snímek o tom, co dokáže jedna sluneční erupce. Dozvíme se, že zvýšenou sluneční aktivitu nemáme brát na lehkou váhu, neboť kvůli ní vypovídají službu elektronická zařízení na zemi, ale občas i gravitační pole sluneční soustavy. A zase za to může člověk. Takže kdo chce vědět, jak se létá na Merkur, musí tento snímek vidět!
Trailer: není
ČSFD: http://www.csfd.cz/film/316753-srazka-planet/

Oba filmy poběží v českém dabingu.
Vstupné dobrovolné.

Promítání proběhne tradičně v klubu Brácha na triku, Oldřichova 40, Praha 4 - Nusle od 19.00 a to ve čtvrtek 28. 3. 2012. Jezdí tam tramvaj 6, 7, 18, 24. Zastávka Svatoplukova. Kdyžtak volat Karlovi. Zvenku je koule, tak se nelekat, ale klepat.

23TEK4EVER
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.