Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

9 uživatelů půjde

hledání


http://www.yesclub.cz

Show je bohužel zrušena..

EXCISION 7/11/2012 ZRUŠENO / CANCELLED!

YES CLUB ZŮSTÁVÁ OTEVŘEN, LOKÁLNÍ DJs VYSTOUPÍ, VSTUP ZDARMA. ZAKOUPENÉ VSTUPENKY LZE VRÁTIT V PLNÉ VÝŠI. YES CLUB REMAINS OPEN AT THE SHOW DATE WITH LOCAL DJs, FREE ENTRY. PURCHASED TICKETS CAN BE FULLY REFUNDED.

S politováním zasíláme zprávu o zrušení vystoupení kanadského DJe a producenta EXCISION. Koncert se měl uskutečnit ve středu 7. listopadu 2012 v

Yes Clubu. Zpráva je k okamžitému zveřejnění.

Důvodem náhlého zrušení akce je neočekávaná změna v itineráři umělce: musí setrvat v Paříži delší dobu, než bylo plánované kvůli vyřešení pracovních víz. Níže najdete oficiální vyjádření Excisionova managementu. Pro fanoušky dvě důležité informace: již zakoupené vstupenky lze samozřejmě vrátit – peníze jim budou navráceny v plné výši v místě nákupu. Pořadatel se v tuto chvíli snaží dohodnout nové datum koncertu. Yes Club bude v den plánovaného koncertu i nadále otevřen, vystoupení lokálních DJs jsou i nadále platná, a vstup do klub bude zdarma.

Oficiální vyjádření managementu Excisiona:

“Milí fanoušci Excisiona v Praze,

Tým Excision Vám s lítostí oznamuje, že se bohužel do Prahy nestihneme do středy 7. listopadu dostat. Excisionův pas byl odeslán na zahraniční velvyslanectví společně s přihláškou k pracovnímu vízu, ale bohužel nám jej nestihnou poslat zpět včas. Snažili jsme se co nejrychleji celou situaci vyřešit, ale bohužel jsme neměli štěstí. Excision doufá, že se mu podaří show v Praze v budoucnu nahradit a moc se omlouvá všem fanouškům, které zklamal.

Management Excisiona”

Oficiální vyjádření českého promotéra Fource Entertainment: “Bohužel jsme byli na základě zprávy z umělcova managementu donuceni zrušit s okamžitou platností pražské vystoupení z důvodu nepředvídatelné situace. Je nám velice líto, že musíme dlouho očekávanou akci zrušit. Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti. Věříme, že se nám podaří koncert brzy nahradit novým datem.”

Doufejme tedy, že koncert bude možné v budoucnu bez problémů nahradit.

YESCLUB