Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

6 uživatelů půjde

hledání


http://www.roxy.cz

Roxy promotion presents

HOUSE ELEMENTS w/ SILICONE SOUL @ ROXY

DJS: Silicone Soul (UK / Soma rec / Darkroom Dubs)
Biodan (Roxy Prague), Slater (Tribal Vision), Tazz (Progressive Session)
chill out: Cubik & Tomics

Legendární Silicone Soul se představí na začátku dubna v Praze!

Skotské duo Craig Morrison a Graeme Reedie, které fanoušci kvalitní house music znají pod jménem Silicone Soul, patří po právu mezi legendy taneční scény, o čemž ostatně svědčí i jejich velká popularita jak u nás, tak v zahraničí. Svou pověst výjimečných producentů a skvělých DJů přijedou znovu stvrdit 7. dubna do ROXY na party House Elements.

Silicone Soul vydávají svou produkci na prestižním labelu Soma Records už od roku 1998, mají za těch bezmála čtrnáct let na svém kontě už celou řadu nesmrtelných hitů. Za všechny zmiňme pecky jako Right On či In Dante Disco, které jsou vzhledem k častému hraní Silicone Soul v ČR velmi dobře známé i tuzemskému publiku.

V předloňském roce byly v anketě DJ Mag’s Best Of British awards nominováni v kategorii producent a album roku. Dobře známý je samozřejmě také skvělý cit Silicone Soul pro atmosféru a jejich um udělat z každé party nezapomenutelný mejdan, jež se nese na vlně dynamického tech-house občas decentně říznutého minimal technem. O tom, že jejich zvuk je stále aktuální ba nadčasový, jste se mohli přesvědčit loni na párty Believe v klubu Kostel, který byl narvaný k prasknutí.

A přesně na to se můžete těšit i 7. dubna na House Elements v ROXY, kde krom Silicone Soul zahrají také rezidentní DJs této nové noci Biodan, TAZZ a Slater. V Chill outu se těšte na dvojku Cubik & Tomics.

Vstupenky koupíte v předprodeji sítí Ticketpro, Ticketportal a Ticketsream za 150 czk + poplatky, na místě zaplatíte 200,- czk.

www.roxy.cz
www.myspace.com/4siliconesoul
soundcloud.com/siliconesoul
www.facebook.com/djbiodan.cz
http://www.facebook.com/pages/DJ-Slater/27319466682
http://www.facebook.com/tazz.dj

SLATER
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.