• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTCZ/SK hiphop, rap a trap
    o českym a slovenskym hiphopu, rapu, trapu a grimu, hlavně novinky, ale i starší oblíbené kousky... diskuze o scéně ;) lehký přesah do reggae povolen
    všechny ostatní země sem: [ HIP-HOP :: městská subkultura - malujeme, rapujeme, scratchujeme, breakujeme, stahujeme! ]

    pokud chcete vložit info o nějakém koncertu nebo party, vložte do prvního řádku slovo AKCE, pro snadnější filtrování..
    rozbalit záhlaví
    SHYLOCK
    SHYLOCK --- ---
    Spotify
    https://open.spotify.com/album/6FdSt0d8iox3MJ8LZR875u?si=CBPXjmlJSvmrLX3mw5BLjg
    tohle album mi uplně uniklo. Je tam Toxxx, je tam Yzo, je tam Luca
    FRASPI
    FRASPI --- ---
    FRASPI: tady ještě křest event Dvou Slunců v Punctu, na kterým nám ochotně zahostuje Klára Wodehn. Budeme rádi, když se zastavíte. Tímto už přestávám spamovat.)

    Dvě Slunce: GAS GAS (křest) w/ Klara Wodehn
    https://www.facebook.com/events/785902407013780
    N_I
    N_I --- ---
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    Je to stary, ale ja to slysel tenhle mesic
    moc me to bavi

    Spotify
    https://open.spotify.com/album/28hbJkF9AwFkEZhDPaWXWl?si=XVRjQgfdS_6hB-HQ4t2RtQ

    DRO
    STUPID_141
    STUPID_141 --- ---
    FILUS: Lineup jak kdyby Zbrojovka postupovala do ligy
    N_I
    N_I --- ---
    JUNIORGOTHAJ
    JUNIORGOTHAJ --- ---
    Turbo T - Supernova (Official Music Video)
    https://youtu.be/_qWUmNNc2fg?si=Qmg03iUnRn13EzaB
    N_I
    N_I --- ---
    LAYUP: mě zase přišlo, že to celý vymyslel zálešák, kterej prostě našel tu díru v trhu a dost dlouho šli za číslama a když nevyšel addict nebo hořící posed tak to zkusili jinak a to už klaplo. mě se ten troj-team dost pozdával že rohony sou tři lidi, ale místo káňěho z toho nakonec vylezl ten fanánek

    jinak jedinej kdo u mě neztratil lesk ani respekt, ikdyž jede pomeje a E2 a každej den nějakej korporát event.. nebo letnou je flux...

    na letný to byl dobrej miš maš, asi někdo dovezl chlebíčky

    ps. rave v holandu je cool, velice cool, ale na popud právě fanoušků a hools udělali mokum legendary nášivky a movement...za což jim patří velikej respekt a trochu narovnali mínění že gabber je pouze pro nácky nebo radikální hooligans, ale že je pro všechny

    LAYUP
    LAYUP --- ---
    JESU_SS: co vím, tak se jim hodně zalíbili ty velký čísla, pozlátko slávy zafungovalo a teď by asi chtěli prorazit na Impuls nebo tak něco.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    JESU_SS: no tak jak u fanánka, ale nakonec asi převáží jako u něj že je to autentická lidovost
    JESU_SS
    JESU_SS --- ---
    Rahony je teď něco jako Fanánek nebo Pepa Vojtek pro mladou generaci, jenom nevím do jaké míry z toho dělá prdel nebo pózu a do jaké míry je to jeho autentická lidová hospodská osobnost, vypadá to tak 50 na 50
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    HONZA09: ale napadlo mě, že třeba se konečně došlo k inkluzi těch skupin, o kterejch zpívá Landův Orlík v roce 1990 v písni Viktorka Žižkov. Podle rohonyho vyznění mám práve pocit, že "ty lidi" už nemaj jiný koníčky, že to je přesněj mix lidí, který choděj na malofotbal, jezděj na chatu a maj děti a to všechno na rohonyho show :D
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    HONZA09: básník, mistr péra
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    OPERAHYPNO: Tak Slavii zase fandí Ringo Čech. :)
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    LAYUP: Jako určitej rozdíl bych viděl v tom, že v tom Holandsku se proti náckům a rasismu mezi gabber fans nejen Paul Elstak jasně vymezil. Tak Rohony nic takovýho neudělal.
    FILUS
    FILUS --- ---
    LAYUP: já ma pocit že jsou právě skvělý kámoši i přímo s hráčema, manene je s nima teďka dokonce u moře, ten song se dělal pro Spartu jako takovou, nikoliv pro hajlující mikrokomunitu(která je všech klubech)
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    já myslel, že tohle jsou dávno odžitý věci partama jako 2Lboys a Opak Dissu. ono dělat si prdel z viné sklépek fabia trap je dobrý, ale když to pak vezmeš vážně je to prostě jen trapárna.
    nadruhou stranu tribuna sever mi přijde jako mnohem větší příklad těch špatnejch věcí na fočuse než sparta, který fanděj lidi lítající v létě hurghádu
    LAYUP
    LAYUP --- ---
    FILUS: Krejčí podepisující dres 88 Jude Slavia, úplnej předsudek. Hele já taky sleduju fotbal, a mohl bych říct, že Sparta mi vždycky byla tak nějak nejblíž, ale ta toxicita určitý části fans se nedá přehlížet a prostě to tak je, u fotbalu je spousta rasistů a ikdyž je tam i spousta normálních lidí, tak jako rapper bych pro tyhle lidi fakt nechtěl rapovat. O Křetinským a jeho problémech ani nemluvím.
    FILUS
    FILUS --- ---
    Pak tam teda měli ješte vystoupení v ACS dresech Calin&Stein27 což teda není můj šálek kávy, ale mládež to bavilo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam