Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
E.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
WOJTYLA
Co sebou nosíte každý den? Tašky, batohy, kabelky a jejich obsah, Tacticool geeks, a US paka ...
Rady ohledně batohů, tašek. Ukažte fotky toho, co s sebou taháte každý den...
TABORACEK --- Vyhnete se vsemu na cem je jen trochu jmeno toho dementa beara gryllse
ZDRAVOTNICKÝ KURZ ZDrSEM - TERMÍN KVĚTEN
Přihlášení:
KEMAL
WOJTYLA
ADITU
HOLY_SEAL
DIMS

ODKAZY: http://www.maxpedition.com/ | https://www.511tactical.com/ | http://www.blackhawk.com/ | http://www.specopstech.com/ | http://www.crumpler.eu/ | http://www.jptt.cz/ | http://www.spartanstactical.cz/ | http://edcforums.com
(Přidávejte další.)

SPŘÍZNĚNÉ KLUBY: [ NOŽE - ] | [ Vybal to! aneb obsahy vasich kabelek ]
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
BLOWUP --- 20:55:39 18.3.2020
DRIZDIK: oficialne jej nedoporucuje svycarska vlada ;)
DRIZDIK --- 20:35:40 18.3.2020
???: Dnes proběhlo zprávama, že už Ibuprofen nedoporučue přímo WHO .. ale na stránkách WHO jsem k tomu nic nenašel :-/
??? --- 19:32:13 18.3.2020
???: 1g paracetamolu + 400mg ibalginu co šest hodin, nejsilnější sub-opiátové analgetikum (tj. celkem 4g denně - což je krátkodobé maximum)
??? --- 18:58:53 18.3.2020
???: Yup, je to strašně easy, smrtelná dávka paracetamolu je 6g. Nicméně sebevrazi to nedoporučují, protože to je fakt dost nepříjemný způsob, jak se zabít.
??? --- 21:32:51 16.3.2020
???: Ony se daj i kombinovat, třeba když si zlomíš stehenní kost a sanitka s opiáty přijede až za pět minut - ale už to chce hlídat dávkování a samozřejmě znát kontraindikace (játra, ledviny,…)
??? --- 21:30:35 16.3.2020
Já bych doplnil ze své zkušenosti s dětskými virózami, že se obecně doporučuje paracetamol a ibuprofen střídat, protože každej zatěžuje organismus trochu jinak.
??? --- 21:28:29 16.3.2020
Jistě jste nepřehlédli informaci, že ibuprofen (též brufen, nurofen, ibalgin, všechno je to totéž) zhoršuje průběh Covid-19, případně dokonce zvyšuje pravděpodobnost, že nemoc dostanete. Na svém twitterovém účtu to napsal francouzský ministr zdravotnictví Olivier Véran a doporučil namísto těchto léků paracetamol (paralen, panadol, coldrex). Toto sdělení zpracovala po svém média seriózní i jiná. Zdravotnické autority toto tvrzení jednoznačně odmítají (patrně jde o mylnou interpretaci výsledků studie na zcela jiné téma, která vyšla v Lancetu), žádné důkazy neexistují, ale fáma běží. Není první, nebude poslední. V zásadě je asi jedno, jestli na horečku berete aspirin, paralen, nebo ibuprofen, jen pozor na to, že předávkování aspirinem může způsobit žaludeční vředy a na předávkování paralenem, hlavně v kombinaci s alkoholem, můžete nezvratně a bolestivě umřít – zničí vám játra na počkání. Řídí-li se pan Véran vlastní radou, doufejme, že paralen nezapíjí sklenkou Châteauneuf-du-Pape.

DRIZDIK --- 21:15:37 16.3.2020
???: Úplně za hoax bych to neoznačil, za jistou pravdu taky ne (nerad bych flame, jen doplním info). Dnešní článek zde: https://www.dailymail.co.uk/...rofen-anti-inflammatories-worsen-coronavirus-French-doctor-warns.html
??? --- 18:37:01 16.3.2020
NONAME_HERO: ibuprofen je hoax
NONAME_HERO --- 18:36:31 16.3.2020
AZIM: pokud chytite COVID-19, vysokou horecku, ale budete doma, protoze zdravotnictvi uz nebude zvladat, nezerte ibuprofen, zvysuje to pravdepodobnost umrti. Paralen by mel byt bezpecnejsi, ale dokud vam horecka neleze ke 40°, nesnizujte ji, zlepsuje fungovani imunity. A protoze je jaro a spousta lidi ma nedostatek vitaminu D, a ten proti respiracnim infekcim pomaha, ten zerte uz ted.

Staci takhle?