Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
KDY, KAM A NA CO aneb Natashin kulturní našeptávač
NATASHA
Víte, kde se koná zajímavá akce, výstava, koncert, kino, divadlo, autorské čtení...?
Nenechávejte si to pro sebe!

Na nástěnce najdete linky na kulturní přehledy, literární kavárny, divadla a další zajímavá místa.

A jedna organizační: Klub je oznamovací, ne chatovací, takže vítány jsou recenze na proběhnuvší akce a oznámení akcí nadcházejících, případně účelné domlouvání společné návštěvy té či oné akce, ale poznámky na téma "Jééé, to je škoda, zase nemůžu!" prosím omezte :)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MILLY --- 16:56:56 13.3.2012
Děsír.cz | Děti Sídlištní recese
http://desir-cz.org/

"O nás
Děsír (Děti SÍdlištní Recese) je volné uskupení lidí snažící se provozovat roztodivné aktivity v ulicích města Prahy. Ať už promyšlené honičky v metru, či spontánní akce recesního charakteru. Hlavním cílem je využít městských prvků, vtisknout jim novou (hravou) tvář, zasadit je do nového kontextu. Město je narozdíl od strnulé přírody žijící organismus, který se neustále vyvíjí a mění. Davy lidí, fronty, zácpy, MHD a cestující v něm, zkrátka nenapodobitelná atmosféra města – to je prostor jako stvořený pro hry a zábavu."

Každý 13. den s v měsíci se pořádá nějaká aktivita.

"Veřejné předčítání proběhne v úterý 13. března 2012.
Sraz je v 18.00 pod ocasem, předpokládaný konec v 19.30. Číst budeme v prostoru přestupních stanic – Můstek, Florenc, Muzeum (dle počtu dorazivších).

Všichni předčítající jsou srdečně zváni!
Zapojit se může kdokoli, na žánru knihy nezáleží. Neberte ovšem nic nevhodného pro veřejnou reprodukci ;) .

Budeme rádi, pokud pomůžete s propagací a rozšíříte pozvánku!"
MILLY --- 17:13:21 10.3.2012
Prahou putuje několik tisíc lístků s oblíbenými literárními texty. Do kampaně městské knihovny s názvem Toulavé čtení se můžete zapojit i vy - ČRo Regina (Český rozhlas)
http://www.rozhlas.cz/regina/denik/_zprava/prahou-putuje-nekolik-tisic-listku-s-oblibenymi-literarnimi-texty-do-kampane-mestske-knihovny-s-nazvem-toulave-cteni-se-muzete-zapojit-i-vy--1027175
MILLY --- 19:16:05 9.3.2012
Včera zemřel Roman Polák, 1. majitel pražské kavárny s knihkupectvím Obratník a nakladatel (nakladatelství Protis)- http://romanpolak.tumblr.com/
DIVADOMINIKA --- 10:23:46 27.2.2012
Pozvánka na koncert 29.2.2012 ve Futuru


NTS (+hosté) - křest DVD, Atomic gigolo


info: [ NTS (+hosté) - křest DVD, Atomic gigolo / koncertconcert / 29.2.2012 / CR - Praha - Futurum, Zborovská 7, Praha 5 ]

nebo: http://futurum.musicbar.cz/program/2012/02/nts-mersi-dc

Psychedelický perverzjazzrock Michala Nejtka, Petra Tichého a Štěpána Smetáčka

aby Vám delay déle vydržel.)
MILLY --- 2:09:48 22.2.2012


http://www.unijazz.cz/cs/citarna/unor/11/146 (Praha)

"22. 2. st 18.30
Tamjdem – bazar knih
Přijďte si vybrat nové či dávno ztracené skvosty do knihovny a přineste, co už nejspíš číst nebudete. Výtěžek z prodeje směřuje na rozvoj dobrovolnického programu Tamjdem. V cenových kategoriích od 10 do 70 korun pořídíte převážně beletrii, ale i všelicos obrázkového, klasiky formátu Roalda Dahla nebo E. A. Poa, poklady světové sci-fi i nejbizarnější příručky o chovu plazů. Mezi anglickými knížkami najdete příručky o fundraisingu, studie k místnímu rozvoji nebo privatizaci ve střední Evropě. Každou půl hodinu dražba těch nejpodivnějších, nejkrásnějších a nejkultovnějších kousků. Orientační seznam knížek brzy na stránkách Tamjdemu.
Jako zákusek nebo hlavní chod si můžete dát mrkev v rohlíku. S výbornými omáčkami dle vašeho výběru tento zázrak připraví Hotkarot"