Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
FJERTIL --- 22:44:10 14.9.2019
SELECTOR_IX: Jo, to ano.
Na druhou stranu až teď docením lehce výchovný a relativně nenásilný ochranářský tón (raci jsou chránění) a hlavně celkem dobré záběry nejrůznější zvěře - tu lišku a veverku si tak nějak vybavuji, ale ten skorec mne vysloveně potěšil.
Jen si říkám, co za podvratné živly byli ti dva, co am něco zakopávali.
TABBY --- 15:50:05 14.9.2019
HOWKING: Asi to tak je vnímáno (navazuji na poslední větu tvého příspěvku). vytanul mi na mysli článek (https://www.novinky.cz/...ceji-nehlidana-doga-slo-o-prestupek-odmitl-stiznost-ustavni-soud-40296260), kde soud odmítá odvolání st. zástupce v případu 7lete holčičky pokousané dogou a jeden z argumentů je, že "v době předmětného skutku nebyla pod dozorem žádné zletilé osoby."
HOWKING --- 14:19:50 14.9.2019
NAGASAWA: Jo to nám fixovali všem, ale ten model "úchyla" byl dost archetypální a jeho chování striktně definováno. V podstatě takového nikdy nikdo nepotkal :D Jo s-n-báci byli všude, to jo. A šel z nich strach. Taková kontrola kola panem vébé byla adrenalin :D Ale zase si vybavuju, že jako 10-ti letý jsem měl ve městě (na vesnici to chápu i dnes) akční rádius větší jak 3km. Dneska děcko v tomto věku bez kontroly rodiče v této vzdálenosti je na mezinárodní pátrací akci. :D
NAGASAWA --- 13:53:34 14.9.2019
HOWKING: Nesmysl. Cely to bylo a je akorat o vychove. Ja mel od svych 4-5 let zafixovano ze nemam za zadnych okolnosti nikam chodit s nekym cizim a uz vubec ne k nemu domu, anebo do auta. Stejne tak na zakladce nas ucitele vedli k tomu, ze se nejenom u skol muzou pohybovat "zli panove", kteri nas budou lakat na bonbony a kdyz je uvidime, mame to hlasit rodicum, anebo SNB.
HOWKING --- 13:41:58 14.9.2019
Nebo si vzpomínám, že jsem se dal do řeči s jiným cizím pánem o rybičkách. Vzal mě domů a ukázal mi plnou místnost akvarií. Vůbec nic se nestalo. Doma jsem se pochlubil co jsem viděl a taky z toho nic nebylo. Prostě lidi byli slušní. Kdybych si dnes pustil na zahradu cizí dítě, které si chce hrát s mým psem, ještě večer mi zvoní u dveří policajti a dítě zmanipulované hysterickými rodiči mě označuje za sexuálního agresora.
HOWKING --- 13:36:20 14.9.2019
SELECTOR_IX: Byla jiná doba, lidi neměli podezření na úchylky při každém náznaku. (je to spíš o tom, že dnes to vidíš i tam, kde to není, než že by to tam bylo a neviděl jsi to - lidi se nemuseli bát chovat normálně, dnes se každý hlídá. Já třeba jako malý kluk chodil s jedním úplně cizím pánem na procházky se psem. Chodil jsem kvůli toho psa, Bobíka. Chtěl jsem psa. Doma to věděli. Pán to trpěl. Nikdo neměl paranoidní podezření na nic.)
SELECTOR_IX --- 10:32:22 14.9.2019
FJERTIL: tak nevím, dneska mi to přijde trochu homo a hodně pedo... jako malýmu mi to nepřišlo...