Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
BLOGY - blogeri, mista, blogovaci systemy, kamararadi, programy, rss...
FALLENANGEL
Statistika:

BLOGSPOT: 4
WORDPRESS: 1
OSTATNÍ: 6
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MICKEY_MOUSE --- 20:01:05 25.2.2015
SARGO: Ono tohle vše co píšeš závisí od konkrétní šablony, kterou na blogu používáš. Je to vše v její definici a každá šablona to může mít (a má) trochu jinak. Musíš sáhnout přímo do HTML kódu šablony přes menu Šablona - tlačítko Upravit HTML. A pak chvíli zkoumat, jak je ta šablona definovaná a pohrát si s tím. Nedávno jsme takto "ladil" svůj vlastní blog, tak vím, jak na to, nicméně nejsem rozený HTMLista, takže jsme se v tom chvílemi ztrácel, chvílemi se nedělo to, co jsem chtěl, takže dobrodružství, ale nakonec dopadlo dobře. V každém případě si tu šablonu než do ní začneš vrtat zazálohuj, ale to je snad jasné.
SARGO --- 0:55:09 25.2.2015
Prosím pěkně, nevíte, jak na blogspotu:
- změnit barvu komentářových oken
- zmenšit nebo odstranit zápatí, takové to, kde je napsáno Picture Window – šablona. Používá technologii Blogger.
- zmenšit prostor nad záhlavím (navigační lištu jsem dala pryč, ale ona jenom zmizela, místo aby se vystřihla.)
Děkuji :-)
??? --- 9:02:31 22.2.2015
MARKOVKA: Díky. To jsem udělala a chtělo to po mě nastavení přímo u domény (přidat CNAME nebo A), což ovšem v tuhle chvíli nejde. Řešila jsem to s ID KEPASO (ještě jednou děkuju za pomoc) a teď to řeším se správcem domény, tak snad se povede.
MARKOVKA --- 16:35:51 21.2.2015
???: Kdyz se na blogger.com podivas do casti Settings - Basic - Publishing, je tam + Set up a third-party URL for your blog. Klikni na to a zkus tam zadat svou domenu a pak Save.
??? --- 10:14:00 13.2.2015
Ahoj - potřebovala bych poradit, tak snad nebudu totálně OT... :) Založila jsem blog na blogpotu, nicméně jsem si zároveň pořídila vlastní doménu a teď bych to chtěla propojit. Ale jsem totální lama, když dojde na pojmy jako nastavení DNS, CNAME a tak. Najde se někdo, kdo by mě navedl na správnou cestu? Předem díky a nezlobte se, jestli jsem mimo...
JADER_NOMAK --- 21:29:14 6.11.2014
Hledám lidi, kteří by chtěli psát blog o cestování. Mám jeden založený. Píšeme s přítelkyní. Máme 130 článků z Kanady, Čech, Portugalska, Mexika. Rád bych posunul blog dál. Kdyby to někoho lákalo a chtěl se dozvědět více tak budu rád pokud napíšete do pošty.
VASUCEK --- 15:08:57 21.10.2014
Po zvážení snad všech dostupných možností, kdy jsme analyzovali jak pohodlí při psaní a editaci, tak zážitek pro čtenáře, jsme se rozhodli využít pro další travelbog Medium :)

Cestu Střední Amerikou můžete sledovat na http://medium.com/@andwetravelled

and we travelled
http://www.andwetravelled.cz
ELISCHKA001 --- 21:17:44 28.8.2014
Někoho z Vás by tohle třeba mohlo zajímat... Vyšší odborná škola publicistiky vyhlašuje soutěž mladých bloggerů; je možné vyhrát tablet, čtečku apod. Podrobnosti kdyžtak na http://blogtalent.cz/
??? --- 14:23:39 15.7.2014
Za účelem oprášení a zlepšení mého mluveného přednesou, jsem si během jednoho večera naprogramoval takový micro audio blog. Tak uvidíme jak to cely dopadne :)))
Esy Crux's Blog - Home Page
http://esy.name
MICKEY_MOUSE --- 16:46:31 13.6.2014
Nedávno jsem řešil, jestli je možné blog na Blogger.com převést na jiný Google účet. Dlouho jsem myslel, že to nepůjde, ale nakonec jsem našel řešení, které mě vlastně mohlo i napadnout, ale nenapadlo. :)
Pokud byste někdo řešil něco podobného, tak návod je zde: https://support.google.com/blogger/answer/41448?hl=cs