Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Co vam prave prislo za dementni maily?
DANYSEK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 23:13:06 11.12.2013
??? --- 23:01:36 11.12.2013
???: moh by jít za boba marleyho :)
??? --- 22:59:57 11.12.2013
BIGJOINT: úplně je mi tý organizátorky/ora líto :))
??? --- 11:30:29 11.12.2013
BIGJOINT: půjdeš za Vochomůrku? nebo za Chonga? ,D
BIGJOINT --- 11:21:56 11.12.2013
BIGJOINT:
Ahoj všem,

tak je to tu. S finální platností vám mohu oznámit, že letošní vévéčko se bude konat v útrobách našeho podniku.
Vše ostatní zůstává tak, jak jste zvyklí – jídlo, pití, hudba, karaoke, tanec až do rána, navíc osvěženo o půlnoční slosování tomboly a fotokoutek, kde se můžete fotit jak chcete a co chcete, dle libosti.

Termín je stanoven na čtvrtek 19.12.
Tématem letošní veselice jsou DVOJICE. Je tedy úplně jedno, za co půjdete, musíte ale být s někým v páru, pokud se vás chce sdružit víc, jest povoleno. Své kostýmy radím dopředu nikomu neprozrazovat, jelikož se tak budete moci zúčastnit soutěže o to, která dvojice uhodne nejvíc převleků. Soutěží se jak jinak než o hodnotnou cenu. Stejně tak zůstává tradiční hlasování o nejlepší kostým.
Doba je nejistá a nikdo neví, co přinese zítřek, to ví asi každý z nás. A proto máte jedinečnou a neopakovatelnou možnost navštívit během večera v krcále po Hanlym profi čarodějnici Sabrinu Magnu, která vám ze svých karet vyvěští, na co se můžete těšit v příštím roce. Počet volných míst je lehce omezen, je to dáno časovou náročností, počítáme cca 15 min na každého a i čarodějnice musí jít někdy spát, takže neváhejte a přihlaste se co nejdřív, prodloužené jízdy frčí jenom do půlnoci.

Ještě se připomínám s vánoční tombolou – zatim jste se nijak nepochlapili, skříň zeje prázdnotou. Tak s tim trochu pohněte, nenechte se prosit.

Kdyby cokoliv, ptejte se.
A těšte se, zas tak hrozný to nebude, uvidíte .)
KYSOUR --- 13:46:30 6.12.2013
BIGJOINT: Ja je zas chapu :] Byl bych taky nasranej, kdyby pro me firma pripravila vecirek, kterej si musim udelat sam a jeste v kanclu hrat stolni hry :D
??? --- 11:28:09 3.12.2013
BIGJOINT: "máte možnost do toho zasahovat" "většině lidí je to prostě jedno": Nejmenuje se "x." ve skutečnosti Watson? Všechna data má k dispozici jako na stříbrným podnose, ale obrázek si nesestaví a nesestaví.
BIGJOINT --- 11:08:19 3.12.2013
???: koks nebude, ale pepa udela kouzelnika a zdena z uctarny bude vykladat karty. Po tom, co jsem navrh vecirek v Obore na Letny, kde muzou stamgasti delat striptiz za 250Kc, prestali se mnou mluvit:)
??? --- 9:04:53 3.12.2013
BIGJOINT: a jak to dopadlo s tím koksem? bude? :)
BIGJOINT --- 15:08:56 2.12.2013
BIGJOINT:
Ahoj všem,

Chápu, že ne asi všem se musí večírek v kanclu nutně líbit, ale jestli mám zhodnotit současnou situaci, je následující: na můj mail ohledně samotného programu a realizace večírku reagovali pouze tři osoby – jedna zná kouzelníky, jedna navrhla téma kostýmů a jedna chce kokain. Já se asi nemůžu ubránit pocitu, že většině lidí je to prostě jedno, když něco bude – bude, když nic – tak nic. I z toho důvodu si myslím, že je zbytečné vynakládat desetitisíce na zábavu pouze proto, aby si každý udělal čárku za splněnou docházku. Tohle je sice taková low costová varianta, ale i to má svůj důvod a myslím, že je pro nás pořád dostačující.

Určitě se nebojte vyjádřit svoje případné připomínky a podněty, jak píše X, je to pořád otevřené a máte možnost do toho zasahovat. Nechci pak poslouchat řeči, že je to na prd, že jste to chtěli jinak.