Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Co vam prave prislo za dementni maily?
DANYSEK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 11:30:29 11.12.2013
BIGJOINT: půjdeš za Vochomůrku? nebo za Chonga? ,D
BIGJOINT --- 11:21:56 11.12.2013
BIGJOINT:
Ahoj všem,

tak je to tu. S finální platností vám mohu oznámit, že letošní vévéčko se bude konat v útrobách našeho podniku.
Vše ostatní zůstává tak, jak jste zvyklí – jídlo, pití, hudba, karaoke, tanec až do rána, navíc osvěženo o půlnoční slosování tomboly a fotokoutek, kde se můžete fotit jak chcete a co chcete, dle libosti.

Termín je stanoven na čtvrtek 19.12.
Tématem letošní veselice jsou DVOJICE. Je tedy úplně jedno, za co půjdete, musíte ale být s někým v páru, pokud se vás chce sdružit víc, jest povoleno. Své kostýmy radím dopředu nikomu neprozrazovat, jelikož se tak budete moci zúčastnit soutěže o to, která dvojice uhodne nejvíc převleků. Soutěží se jak jinak než o hodnotnou cenu. Stejně tak zůstává tradiční hlasování o nejlepší kostým.
Doba je nejistá a nikdo neví, co přinese zítřek, to ví asi každý z nás. A proto máte jedinečnou a neopakovatelnou možnost navštívit během večera v krcále po Hanlym profi čarodějnici Sabrinu Magnu, která vám ze svých karet vyvěští, na co se můžete těšit v příštím roce. Počet volných míst je lehce omezen, je to dáno časovou náročností, počítáme cca 15 min na každého a i čarodějnice musí jít někdy spát, takže neváhejte a přihlaste se co nejdřív, prodloužené jízdy frčí jenom do půlnoci.

Ještě se připomínám s vánoční tombolou – zatim jste se nijak nepochlapili, skříň zeje prázdnotou. Tak s tim trochu pohněte, nenechte se prosit.

Kdyby cokoliv, ptejte se.
A těšte se, zas tak hrozný to nebude, uvidíte .)
KYSOUR --- 13:46:30 6.12.2013
BIGJOINT: Ja je zas chapu :] Byl bych taky nasranej, kdyby pro me firma pripravila vecirek, kterej si musim udelat sam a jeste v kanclu hrat stolni hry :D
PISKVOR --- 11:28:09 3.12.2013
BIGJOINT: "máte možnost do toho zasahovat" "většině lidí je to prostě jedno": Nejmenuje se "x." ve skutečnosti Watson? Všechna data má k dispozici jako na stříbrným podnose, ale obrázek si nesestaví a nesestaví.
BIGJOINT --- 11:08:19 3.12.2013
???: koks nebude, ale pepa udela kouzelnika a zdena z uctarny bude vykladat karty. Po tom, co jsem navrh vecirek v Obore na Letny, kde muzou stamgasti delat striptiz za 250Kc, prestali se mnou mluvit:)
??? --- 9:04:53 3.12.2013
BIGJOINT: a jak to dopadlo s tím koksem? bude? :)
BIGJOINT --- 15:08:56 2.12.2013
BIGJOINT:
Ahoj všem,

Chápu, že ne asi všem se musí večírek v kanclu nutně líbit, ale jestli mám zhodnotit současnou situaci, je následující: na můj mail ohledně samotného programu a realizace večírku reagovali pouze tři osoby – jedna zná kouzelníky, jedna navrhla téma kostýmů a jedna chce kokain. Já se asi nemůžu ubránit pocitu, že většině lidí je to prostě jedno, když něco bude – bude, když nic – tak nic. I z toho důvodu si myslím, že je zbytečné vynakládat desetitisíce na zábavu pouze proto, aby si každý udělal čárku za splněnou docházku. Tohle je sice taková low costová varianta, ale i to má svůj důvod a myslím, že je pro nás pořád dostačující.

Určitě se nebojte vyjádřit svoje případné připomínky a podněty, jak píše X, je to pořád otevřené a máte možnost do toho zasahovat. Nechci pak poslouchat řeči, že je to na prd, že jste to chtěli jinak.
BIGJOINT --- 13:27:11 2.12.2013
letos nejsou penize na vecirek takze:

Ahoj,

Prosinec je za dveřma a tedy se pomalu přibližuje doba, ve které nedočkavě a s napětím očekáváte tradiční firemní vánoční veselici.
Letos vás s největší pravděpodobností čeká příjemná změna a to ta, že pracujeme i s variantou, že by se večírek konal v práci, tedy by vám odpadlo zdlouhavé vandrování po městě v jistě mrazivém večeru, bonusem by nám všem naopak byla laskavá a přátelská atmosféra, kterou zde s láskou denně utužujeme. A navíc k tomu všemu, máte jedinečnou možnost, se na letošní přípravě sami podílet.

Abych připomenula již známý koncept – jídlo, pití, muzika, kostýmy, poker a jiné stolní hry – to všechno bude.
Po vás chci, abyste se zamysleli nad tím, jak byste chtěli tento večer a prostor pro něj využít a svoje nápady mi napsali. Je úplně jedno, s čím přijdete, tady musí skromnost stranou. Abyste to teda špatně nepochopili, neznamená to, že firma k vaší potěše objedná třicet exotických tanečníků. Jde o to, že jestli má někdo z vás za kamaráda např kouzelníka, který by zde chtěl vystoupit za skromný honorář, stejně tak DJje nebo jakéhokoliv jiného varietního umělce, aby se neostýchal se svým návrhem přijít a podílet se na jeho realizaci. Pokud by chtěl někdo osobně odhalit svoje skryté vlohy a předvést se v plné parádě, invenci se žádné hranice nekladou.

Takže abych to shrnula, v podstatě je to celý o tom, jaký si to uděláme, takový to budeme mít. Chceme za málo peněz hodně muziky, berte to jako výzvu. Jestli se vás víc než polovina na to vyprdne a nechá to běžet, taky se může stát, že budeme mít nakonec kulový, protože bez práce nejsou koláče, víme.

Takže předem díky za vaše návrhy, podněty a hmotné dary. Věřím, že tak jako každej rok, si užijeme všeho dosyta / dopita / nejvíc.

x.
??? --- 13:04:54 2.12.2013
VANEK: a poslat ho s tim do prdele je možný?
??? --- 12:28:58 2.12.2013
VANEK: holy shit.
a tenhleten menežer má vlastního cvrčka? pokud ne, doporučuju se složit a pořídit mu třeba štěňátko - v opačnym případě štěně piv, ať si to nějak vysublimuje ;)