Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Co vam prave prislo za dementni maily?
DANYSEK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 9:04:53 3.12.2013
BIGJOINT: a jak to dopadlo s tím koksem? bude? :)
BIGJOINT --- 15:08:56 2.12.2013
BIGJOINT:
Ahoj všem,

Chápu, že ne asi všem se musí večírek v kanclu nutně líbit, ale jestli mám zhodnotit současnou situaci, je následující: na můj mail ohledně samotného programu a realizace večírku reagovali pouze tři osoby – jedna zná kouzelníky, jedna navrhla téma kostýmů a jedna chce kokain. Já se asi nemůžu ubránit pocitu, že většině lidí je to prostě jedno, když něco bude – bude, když nic – tak nic. I z toho důvodu si myslím, že je zbytečné vynakládat desetitisíce na zábavu pouze proto, aby si každý udělal čárku za splněnou docházku. Tohle je sice taková low costová varianta, ale i to má svůj důvod a myslím, že je pro nás pořád dostačující.

Určitě se nebojte vyjádřit svoje případné připomínky a podněty, jak píše X, je to pořád otevřené a máte možnost do toho zasahovat. Nechci pak poslouchat řeči, že je to na prd, že jste to chtěli jinak.
BIGJOINT --- 13:27:11 2.12.2013
letos nejsou penize na vecirek takze:

Ahoj,

Prosinec je za dveřma a tedy se pomalu přibližuje doba, ve které nedočkavě a s napětím očekáváte tradiční firemní vánoční veselici.
Letos vás s největší pravděpodobností čeká příjemná změna a to ta, že pracujeme i s variantou, že by se večírek konal v práci, tedy by vám odpadlo zdlouhavé vandrování po městě v jistě mrazivém večeru, bonusem by nám všem naopak byla laskavá a přátelská atmosféra, kterou zde s láskou denně utužujeme. A navíc k tomu všemu, máte jedinečnou možnost, se na letošní přípravě sami podílet.

Abych připomenula již známý koncept – jídlo, pití, muzika, kostýmy, poker a jiné stolní hry – to všechno bude.
Po vás chci, abyste se zamysleli nad tím, jak byste chtěli tento večer a prostor pro něj využít a svoje nápady mi napsali. Je úplně jedno, s čím přijdete, tady musí skromnost stranou. Abyste to teda špatně nepochopili, neznamená to, že firma k vaší potěše objedná třicet exotických tanečníků. Jde o to, že jestli má někdo z vás za kamaráda např kouzelníka, který by zde chtěl vystoupit za skromný honorář, stejně tak DJje nebo jakéhokoliv jiného varietního umělce, aby se neostýchal se svým návrhem přijít a podílet se na jeho realizaci. Pokud by chtěl někdo osobně odhalit svoje skryté vlohy a předvést se v plné parádě, invenci se žádné hranice nekladou.

Takže abych to shrnula, v podstatě je to celý o tom, jaký si to uděláme, takový to budeme mít. Chceme za málo peněz hodně muziky, berte to jako výzvu. Jestli se vás víc než polovina na to vyprdne a nechá to běžet, taky se může stát, že budeme mít nakonec kulový, protože bez práce nejsou koláče, víme.

Takže předem díky za vaše návrhy, podněty a hmotné dary. Věřím, že tak jako každej rok, si užijeme všeho dosyta / dopita / nejvíc.

x.
??? --- 13:04:54 2.12.2013
VANEK: a poslat ho s tim do prdele je možný?
??? --- 12:28:58 2.12.2013
VANEK: holy shit.
a tenhleten menežer má vlastního cvrčka? pokud ne, doporučuju se složit a pořídit mu třeba štěňátko - v opačnym případě štěně piv, ať si to nějak vysublimuje ;)
VANEK --- 12:02:36 2.12.2013
VANEK: Doteď se jevil jako celkem schopný pracovník a manažer, ale on je to průmyslový básník! (Akorát v subj. trestuhodně opomněl opět zarýmovat s využitím č.)

Předmět: dar pro Evičku nastávající maminku

Ahoj,

vy co máte oči otevřené, tak už jste si možná všimli. Vy co máte uši otevřené, tak jste se možná doslechli. Někteří, co mají ruce, měli třeba tu čest si i pohladit (bříško..). A teď už i vy ostatní víte, že Evička z [ODDĚLENÍ] čeká cvrčka. Věda dělá pokroky, takže už dokonce víme co to bude.
Evička za pár dní odchází na mateřskou. Rozhodli jsme se uspořádat sbírku a jako dárek nastávající mamince a špuntovi dáme opět dort http://www.babycake.cz/dort-hajanek-modry/d-70296/
Kdo se chcete na dárku podílet, kdo chcete pogratulovat, přispět nebo jinak pozitivně zapůsobit, můžete přispívat do pokladničky "Krteček" (tentokrát ve tvaru chalupy) u holek na recepci. Na recepci je k dispozici i přáníčko, kam Evičce můžete napsat pár milých motivačních vět do života.
Pokud preferujete bezhotovostní převod, můžete tak učinit na můj účet *** s poznámkou "cvrcek" (ano ten samý co v případě Kamily).
Dárek, přání a vybrané zlaťáky Evičce předáme při jejím posledním pracovním dni tu v *** (pravděpodobně to bude ***. prosince v pátek, možná ponděli..).
Víte-li o někom, kdo by mohl-chtěl taky přispět, zprávu mu jistě přepošlete.

Díky,
[vedoucí - muž] a [ODDĚLENÍ]
ARMADILLO --- 20:19:36 21.11.2013
BETSABE: :))))
BETSABE --- 20:12:49 21.11.2013
ARMADILLO: :)))) to je fakt dost blby
VANEK --- 19:09:52 8.11.2013
kamarád na FB:

Dear all,

Please respect that the bottles of Evian water are just for CEOs.

Thank you for your understanding.