Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Co vam prave prislo za dementni maily?
DANYSEK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
VANEK --- 9:24:10 3.6.2013
Mimořádná štafetová meditace s Velkou Kosmickou Mocností TARA na zastavení povodní

Hladiny českých řek stále stoupají a na mnoha místech začíná být situace kritická, rozhodli jsme se proto přesunout štafetovou meditaci s Velkou Kosmickou Mocností TARA již na zítřek!! Tara je kosmickou mocností soucitu, boží milosti a záchrany. Zvláštním způsobem ovládá vodní živel a je proto mimořádně vhodné vzývat ji právě při podobných příležitostech!

Štafetové meditace s Velkými Kosmickými Mocnostmi v ášramu Ódžasánanda:

Co? 24 hodinová štafetová meditace s Velkou Kosmickou Mocností TARA
Kdy? 3.6. od 6:00
Kde? V ášramu Ódžasánanda, Královická 69, Praha 10

Mahávidjajóga (jóga Velkých Kosmických Mocností) je cestou šakti, základní tvořivé energie projevu Nejvyššího Absolutna (Boha). Je díky tomu nesmírně praktická a účinná, protože se neomezuje na dobu provádění meditací, ale přivádí do našeho života šakti – energii, která se projevuje v podobě duchovních a citových stavů, událostí, k nimž posléze dochází, významných setkání a dalších tajuplných projevů. Máme tak jasnou zpětnou vazbu svého pokroku a zároveň i cestu, jak meditace dále prohloubit.

Praxí prověřeným způsobem, jak dát svým meditacím nový impulz, je účast ve štafetové meditaci. Během ní se meditující střídají v hodinových intervalech a předávají si „štafetu“, tím se energie kumuluje a duchovního pole posiluje. Spojíme-li tímto způsobem síly, můžeme snadno dosáhnout výsledků, jichž bychom sami dosahovali obtížněji anebo po delší době praxe. Štafetová meditace je vhodná pro všechny, kdo cítí aspiraci prohloubit svou praxi mahavídjajógy.

Meditace jsou určeny zejména těm, kdo již dostali na našich kurzech jógy zasvěcení do manter daných kosmických mocností. Účastnit se ale mohou všichni, včetně studentů prvních ročníků, i pokud potřebné zasvěcení dosud nemají. V takovém případě bude k dispozici jantra, s níž mohou meditovat. Na místě je nutné být alespoň 20 minut před začátkem Vaší štafety. Velice vhodné je také zúčastnit se první a poslední štafety, můžeme si tak zřetelně uvědomit rozdíl.

Tara je Velká Kosmická Mocnost soucitu, boží milosti a záchrany. Energie její milosti nám umožňuje snadno překonat jakékoli překážky, vyváznout z nebezpečí a činí nás dokonalými prostředníky projevu energie soucitu, schopné podat vždy vhodnou a náležité pomoc ostatním. Mimořádným způsobem zajišťuje bezpečí před vodním živlem.

Těšíme se na Vás! :)
LISTICKA --- 22:24:21 2.6.2013
Aktuání spam v mé schránce:
"Tydenni plavba luxusni lodi s plnou penzi pro celou rodinu se 79% slevou! Ted nebo nikdy!"
Moje odpověď:
"Dobrý den,
mám dotaz:
bude se ta plavba odehrávat pouze v korytě Vltavy nebo i po okolních ulicích?
S pozdravem..."
??? --- 14:30:47 9.5.2013
BIGJOINT: neskryvej to... priznej ze to bylo divoky ;)
BIGJOINT --- 14:14:17 9.5.2013
???: jj bylo nas par a mozna si uklizecka neco pridala za svatek vid:)
??? --- 13:40:23 9.5.2013
BIGJOINT: naka draha uklizecka, neee? nebo je vas tam 5 a pul?
BIGJOINT --- 10:02:00 9.5.2013
Draha parto krasnych, mladych a uspesnych lidi,

vcera jsme se tu vsichni kralovsky bavili, coz melo za dusledek neuveritelnej mrdnik. Zavolali jsme na to specialne uklizecku, ktera to tady uvede do puvodniho stavu, ale bude za to samozrejme chtit nakou kacku. Takze ve ctvrtek rano utvorte frontu u XY stolu a kazdy ji predejte 50 Kc.

Zxxxx, ty nic neprispivej, ber to jako dodatecny darek k narozeninam ;)

Predem diky vsem a dalsim vecirkum v kuchynce zdar

x
BIGJOINT --- 12:54:11 24.4.2013
BIGJOINT:
Pěkné odpoledne,

Je mou milou povinností vám oznámit, že h.ch jsme nevyhráli.
První místo obsadili Chile & Colombia, protože maj prostě lepší kokain a nejhezčí harlem shake.
Takže pro formu ještě jednou děkuju všem, kteří se na týhle parádě podíleli.

Zůstaňte dobří.
x.
LOOKASH_II --- 22:40:20 20.4.2013
NASA: to je zajimavy vysvetleni :-) ale dava to tomu jisty zvraceny smysl
NASA --- 17:26:03 19.4.2013
MRTVY_KENNY: afaik jsou tyhle spamy takhle blbe schvalne, aby odfiltrovaly lidi, co maji aspon nejake iq (coz neni cilovka)
MRTVY_KENNY --- 9:19:54 19.4.2013
teda nevim, jestli se tu tolerujou strojove preklady, ale tohle je v dnesni dobe fakt raritka, on ten google translate uz nefunguje uplne blbe, takze nevim, jak dosahli tohoto..


To je Vám oznámit, že jste byl vybrán pro peněžní cenu 1,600,000.00 GB kilo mezinárodních programů uskutečňovaných na 18.dubna 2013 ve Spojeném království Chevron ropy / OSN o rozvoj Program (UNDP) Chcete-li zahájit zpracování vaší cenu jste kontaktovat vaše nároky důstojník prostřednictvím našich akreditovaných agentů Prize Přenos jak je uvedeno níže:

Mr.D. Matt
Organizace spojených národů Komplexní
PE9 2YP, Londýn
Spojené království