Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 9:26:38 28.3.2012
Popravdě konkrétně u Agor neznám nikoho, komu zvuk nesednul, byli z nich paf i majitelé B&W Matrix 800 (ty velké), jeden dokonce chvíli zcela vážně uvažoval o výměně + velkém ušetření peněz, než mu došlo, že přece jenom to není to stejný.

Kdyby náhodou někdo kupoval Agory, tak se se mnou poraďte! Měl jsem troje a vím, co s těma bednama bejvá/může být, na co si dát bacha, co zkontrolovat a tak.
MADCAT --- 9:14:12 28.3.2012
TURF: z ruky to je, ale píše tam "Ships to: Worldwide ", tak já nevím - když je to takovej kup, tak bych se s ním domluvil kolik by bylo poštovný a normálně koupil.. nevím samo na kolik se může stát, že jedinci zvuk takovýchto beden (v takovéto kategorii) prostě nesedne...
NECRON --- 7:50:44 28.3.2012
TURF --- 0:27:23 28.3.2012
NECRON: budu se stehovat a pokoj se bednam prizpusobi. input je panelak, mistnost tvaru T, hloubka 5,5m, sirka 3(6)m
NECRON --- 23:50:36 27.3.2012
TURF: bylo by zajimave vedet do jake mistnosti to chces dat? rozmery atd
??? --- 23:45:42 27.3.2012
???: A s tebou se bavit o zvuku je jak se s borcem, co opravuje výfuky, bavit o závodech. Mohls jich mít na ponku stovku, ale stejně víš pendrek, co jak funguje, což dokazuješ každým božím postem, kde už po tisící prvé opakuješ, že všechno hraje úplně stejně. Zkus si zajít aspoň na brzdu!
NECRON --- 23:34:38 27.3.2012
High Resolution Music DOWNLOAD services .:. FLAC in free TEST BENCH
http://www.2l.no/hires/index.html

HiRes Download - test bench

We invite you to join us in this evaluation of future consumer delivery formats. FLAC is a lossless encoding of WAV-files derived directly from our production original used for the SACD and Pure Audio Blu-ray. All resolutions and encodings are derived from the same original DXD source files.
??? --- 23:31:48 27.3.2012
Jak už jsem říkal. Pokud člověk nechce skončit s hromadou černejch krabic od bot, osazenejch hala bala nějakejma reprákama, který nějak hrajou a zůstanou našinci až do smrti, protože jediný, co se s nima dá jinýho dělat, je je spálit na chatě v táboráku, protože v kamnech by nehořely, tak by musel bejt extra šikovnej, aby to k něčemu vypadalo, případně tady je vlákno jednoho houslaře, kterej vlastníma rukama postavil tak krásný bedny, že o míli překonaly to, co předvádí Sonus Faber v sériovce, bohužel fotky jsou pryč. Zbytek DIY beden jsou přinejlepším průměrně neestetický krabice, případně opravdu šeredný krabice. Hrát to bude blbě, zhruba tak, jak když amatér-nadšenec poprvé v životě postaví něco, co někdo jinej staví celej život. Jako bonus je tam však nezlomné, a rád bych na toto slovo kladl co největší důraz, tak tedy NEZLOMNÉ přesvědčení, že líp to nešlo a že mám doma jeden z možných absolutních vrcholů. Možná to za to stojí, já nevím.
HONCKA --- 23:30:19 27.3.2012
???: HIFI bednu jsem zadnou neubastlil, ale PA beden celkem dost a kdybych nebyl linej na to davat strukturak, misto abych to hodil do koberce, tak to od profi vyroby nepoznas
??? --- 23:07:57 27.3.2012
TURF: To, co píše machalík o stavbě beden, je naprostý nesmysl. Vlastní výroba nemá nic společného ani s houslařstvím ani s nutností geniality stavitele ani s nějakými miliony hodin. Stačí se přesně držet výkresů profesionální konstrukce, odladěné v bezdozvukové komoře. Cena pochopitelně vychází daleko lépe, protože v obou případech kupuješ zboží jako koncový zákazník, v případě kitu s tím má ale výrobce neporovnatelně méně práce než při dodání hotových lakovaných beden. A jako bonus k tomu má člověk ve finále lepší vztah, než ke koupené věci - tenhle aspekt je tady častým zdrojem posměchu frakce snobů :).
Kdybys chtěl slyšet velmi dobře hrající DYI bedny (případné reakce na tohle označení ber jako místní folklór) v akusticky vyřešené místnosti, tak to lze domluvit, kdyžtak pošta.