Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
XMEDA --- 0:52:24 21.6.2011
trocha Brnobudovatelskyho digislizu at tu neni jen ten vas gaychat

[http://obrazku.cz/obr718413_IMP06621.JPG]
??? --- 0:04:41 21.6.2011
MADCAT: Já si představuju, že by Romaničák chtěl fotit něco jako Lubo Mojzes, ten též fotí jen ty nálady a výseče a bokehy, a že by chtěl, aby mu ty linie chodily dohromady a vlnilo se to simultánně a pracovalo spolu v harmonii, ale místo toho jsou z toho buď jen laciný lavičky v řadě nebo rosnatý emofotky.
MADCAT --- 23:35:27 20.6.2011
???: nechcu být rejpavej, a ani to sem ani tak moc nepatří, ale co je to "melodie a rytmus" u fotky?
??? --- 20:42:04 20.6.2011
ROMANICAK: Když 21 z 22 tvejch fotek jsou kování na kanálu a žbrdlení a lampičky a kaluže a podobně prvoplánový objekty a pokaždé je máš ještě ke všemu popršený a zčernobílený a rozostřený a poslaný do romantickýho oparu plnýho rosy a lásky a sena a koní a čerstvýho smutku, tak ti jen těžko někdo uvěří, že to tak nemělo bejt, žes ve skutečnosti chtěl vyfotit technickou fotku nebo cokoli jinýho. Výsledek je slizkej. Na to, aby to mělo nějakou preciznost, melodii a rytmus, tam chybí prakticky všechno z toho a zbejvaj jenom zasněný objekty. K tomu ta adresa, kterou si taky všichni kromě úplnejch vemen odstranili z fotek už před mnoha lety, a balíček je dokonalej.

Kdyby to byly záznamy čehosi bez hlubší ambice, tak ti vůbec nic nepíšu, ale tady je vidět, jak se o cosi snažíš, jak se snažíš bejt fotograf, a tak mi přišlo vhodný nad tebou ztratit pár slov. Hlavně se mi to ale už nesnaž vysvětlit zpátky, to těm fotkám vůbec nepomůže.
ROMANICAK --- 14:14:34 20.6.2011
???:
Aha, uz to chapu.
Tak snad k tvymu komentari dodam, ze takhle to chapes ty, ne vsichni. Preber si to a poposedni si...jeste ne?

Tak jinak.
1. Uporna snaha je tam tak leda udelat to dobre. Jestli se nekomu zavdecim nebo ne, je mi uplne jedno. Rozhodne nejsem plnej rozneznelejch myslenek, kdo me zna, vi opak.

2. Chapes/vidis to jinak nez ja, nejsou to zadny romanticky kyce. Nebo to tak aspon nemelo bejt, otazka je jak se to povedlo nebo nepovedlo. Nevim co se fotilo pred 8 lety na Photopost, neznam ten web. Je docela mozny, ze jsem ted dosel nekam, kde nekdo jinej uz predtim byl.

3. To co popisujes me ted bavi fotit. Treba proto, ze lunapark je malokdy opustenej, ta fotka pak nabizi jinej pohled. Rad fotim tvary a konstrukce, tvori melodii a rytmus, je to jako hudba.

A za posleni. Adresa v rohu tam neni kvuli kradeni, ale kvuli tomu, ze kdyby me nekdo chtel kontaktovat, tak vi jak. Mam to u vsech fotek na webu. Podle me rozumnej zpusob.

Suma sumarum - beru tvuj prispevek jako kritiku, aby se z tech veci co fotim nestavaly kyce. Nebude to jednoduchy.
XMEDA --- 11:03:32 17.6.2011
</chat>