Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Doktorandi...
A_2
na nástěnce pár postřehů k literární rešerši
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
A_2 --- 0:47:33 20.3.2007
tak jsem tě nakonec v textu výslovně uvedl, jako že na naší fakultě se touto problematikou zabýval ve své diplomové práci např seňor MIGUEL :-), jak píšeš v úvodu.. zas na přelouskání celého textu nemám čas :-) A alespoň ukážu, jakej mám rozhled o dění na naší fakultě kurva fix povidám ne :-)

a tecku nanomikro velikosti budeš mít až po mé úspěšné obhajobě a čert ví, co se se mnou do tý doby stane žeo :-)
A_2 --- 23:48:32 19.3.2007
necitoval, jen jsem kousek z tebe četl :-)

já vůbec cituju velmi málo (jakože doslovně, uvozovkama).. Jestli tam mám 3 citace na těch bezmála 40 stránkách...
Já píšu text vlastním slohem jako jakousi velkou esej, prokládám to několika rovnicema, obrázkama a tabulkama a občas jen uvedu, kde se o tom dá něco najít.. Uvidíme jestli to bude stačit no..
MIGUEL --- 23:31:19 19.3.2007
jako v seznamu me prirozene uvest musis, pokud si me citoval...:))) ostatne za citaci si mozna muzu udelat nakou minicarecku, mno v tomhle pripade teda asi spis nez carecku tecku nanomikro velikosti :)
A_2 --- 22:43:17 19.3.2007
taky si myslím... v nějhorším pak k obhajobě ještě poupravíš rešerši. Halvně citační úroveň a fógl bude chrochtat blahem, krom toho tys u něj dělal diplomku esi se nepletu, to taky není nevýhoda imho.

Což mi připomíná uvíst tě do seznamu literatury :-) o jeden titul víc, se hodí.. Už takhle tam mám kupu "zbytečných" věcí jako přehrady od Broži, ale tak pro 'hydrotechniky' to je jedna z kapitol bible žeo

já jsem nedávno měnil téma, resp. zpřesňoval, například
MIGUEL --- 22:25:37 19.3.2007
mno se skolitelkou to resim, jako kousek bokem mi to sklouzava, ale snad z toho nebude problem
A_2 --- 18:25:53 19.3.2007
MIGUEL: jinak ještě mě napadlo nebo jsem někde slyšel, že se už párkrát stalo, že v rešerši/minimu/studii člověk něco napsal a disertace mu pak zklouzla trochu jinam.. Zeptal bych se školitelky být tebou no..
A_2 --- 23:27:00 18.3.2007
? tak to jsem teda myslel, že t jako čas, jakožto proměnná skalární veličina je kurzívou. No zeptám se Nacházela

yoyo, asi se na ten slavnej Tex někdy podívám, ale bude víc času
MIGUEL --- 22:19:41 18.3.2007
par impaktovanejch clanku tam snad i mam, ale tak trochu mam pocit, ze ta reserse ve vysledku uplne presne nepopisuje to co chci resit, tak uvidim, jestli me vycini...

jo jinak pokud teda pises dV/dt, tak to t je stopro normal pismeno a V je kurziva. pokud budes mit hodne rovnic, zkus se podivat na tex, zpocatku vypada obtizen, ale ve vysledku ti desne ulehci praci a text vypada super
A_2 --- 20:30:52 17.3.2007
je to dost možný a myslím že to ničemu nevadí - to co chci napsat jako obyčejný d jsem viděl třeba zrovna u školitele jako parciální.

ono i tohle je taková "pičovinka", hovno by se asi stalo... ale že jsem poslední dobou dost "spolupracoval" s Nacházelem a to je celkem pedant na přesný písmenkování a značení a taky mi bude dělat pravděpodobně oponenta minima ke státnicím, tak mě to jen tak napadlo.. krom toho on mi to určitě řekne, páč si myslím nebo aspoň doufám, že mě má docela rád :-)

už to budu mít, škoda, že mě čeká nejtěžší pasáž - citace z nějakejch impaktovanejch časopisů (jakože stav řešení problému ve světě). O tom bohužel moc nevím a ani jsem moc nenašel..

Kluci od nás dělali v únoru státnice (chtěl jsem taky, ale zaplaťpámbu, že jsem to nestihl - ještě teď se s tím minimem trápím) a Vogel jim celkem vyčinil, jako že necitovali články z impaktovaných časopisů..
MIGUEL --- 19:29:40 17.3.2007
ja to pisu jako d normalne a V kurziva, nicmene jak jsem ted koukal co jsem v posledni dobe psal, tak vlastne vsechno pisu jaoo parcialni derivaci, ostatne proc ne, obyc derivace je mozna svym zpusobem zvlastni pripad parcialni...??