Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
BABIES_only animals_only babies of animals**
GAPPA_
lidičky, jestli na vás taky působí ta nevinná kukuč stěňátek, koťátek, slůňátek, lvíčátek, hrošátek, medvíďátek, tygřátek, ptáčátek, kůzlátek, selátek, telátek, kuřátek, jehňátek, zebřátek, žirafátek, vydřátek, leoparďátek, hříbátek ... prostě všeho maličkýho živýho, pak se právě tady podělte :)

NOVÁ ANKETA, MÁTE 3 HLASY
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
LEEDUSH --- 9:45:50 30.11.2009
tak mám jednu spinkací miminkovskou :)
[http://img37.imageshack.us/img37/9872/1003684o.jpg]
VIGE --- 13:30:49 26.11.2009
SIMCIIQ: no je to docela možný:) Už jsem tohle zvířátko viděla dřív, ale ten větší druh, nečekala jsem, že to může být až tak maličký. Kdyby to nebylo tak náročný na prostor, tak bych si ho snad i pořídila:) musí to být fakt zážitek mít tohle doma.
SIMCIIQ --- 13:25:23 26.11.2009
VIGE: ty blaho ja cumim jak puk nasla jsem si obrazky pygmy jerboi a jsem totalne hotova absolutne nechapu jak mohlo neco takovyho vzniknout to musi byt krizenecek neceho (v prvopocatku vzniku) diky za informace jsem rada ze znam zas neco noveho :)
VIGE --- 13:22:09 26.11.2009
SIMCIIQ: to je tárbíček krátkouchý. Je to pouštní myška, nejmenší na světě. Žije v severní africe i asii a možná v dalších pouštních oblastech. Nejmenší měří kolem 4 cm. Jsou i větší druhy, který mají velikost křečka a dlouhé uši. Ocas jim slouží jako kormidlo při skocích, páč neumí moc chodit, jen poskakuje jak vrabec. Jinak se pohybuje až metr dlouhými skoky po rozpálenym písku pokud musí přes den ven, ale především ožívá v noci. Žere to co obyčejný hlodavec. Dá se u nás sehnat a chovat jako jiný zvířata, ale je to trochu dražší záležitost a vyžaduje i přes svou malou velikost poměrně hodně prostorný akvárko. Ale dá se dobře ochočit.
SIMCIIQ --- 12:57:51 26.11.2009
VIGE: muze mi nekdo vysvetlit co to je za zvire????? to je jako krizenec ptacka a potkana???
VIGE --- 23:41:51 23.11.2009
to nemá chybu!!! řvala jsem smíchy...
http://www.youtube.com/watch?v=PJnn-wMPU9w&feature=player_embedded#

...k sežrání
LFE --- 17:45:55 23.11.2009
NANTHEI: Mas pravdu, nikoho to tu zrejme nezajima a bylo by to asi mozne resit spise v jinem klubu. Mam na to trochu jiny nazor proste. A nerikam to jen jako pozorovatel odsud - take jsem v Asii byla, na ruznych mistech a tu situaci znam. Nikdo z nas to beztak nezmeni, takze dost OT a radeji nejaka mladatka (snad mene kontroverzni :-).
NANTHEI --- 16:32:46 23.11.2009
LFE: nemám na všechno jednoznačnou odpověď, jenom jsem alergická na podobné "chudááák zvíííře, oni ho nenechají žíííít" - proto byly moje poznámky záměrně trochu sarkastické - takže teď hlavně pro Morennu - vím, o čem padlo a nepadlo slovo, záměrně jsem to zvěličila stejně, jako mám pocit, že ten problém zbytečně zveličuješ ty.

netřeba být pandou na to, abych viděla, zda zvíře nějakým úkonem trpí, je mu to nepříjemné, či mu to nevadí - na to snad stačí základní pozorovací schopnosti, ne?

ohledně peněz - řekla jsem, že by to samozřejmě šlo - ale snad víte, jak se různé projekty financují/nefinancují.. a zrovna v číně, fakt škoda slov. jistě víte, jak na tom jsou nejen práva zvířat, ale ostatně i ta lidská.

ale to skutečně není sem - pokud chcete, nasměrujte mě do jiné diskuse a můžem tam.

jinak fakt jsem nikoho nevyzývala, aby se za něco omlouval, teda kromě Mui - a to byl pochopitelně vtip ;)
MORENNA --- 10:19:13 22.11.2009
NANTHEI: o zoo tu nepadlo ani slovo, narážela jsem na to, že je skutečně tahají, aby si, kdo zaplatí, je posadil na klín...takže otázka. Jak by se tobě líbilo, kdyby tě cizí člověk nebo dejme tomu vyšší forma života pořád tahal? Asi jo, když by za to něco káplo do kapsy. A neříkala jsem, že u toho trpí, ale že se jim to nemusí líbit...ale jak říká LFE, asi jsi byla v minulém životě pandou a víš přesně, že si to užívají. To můj názor a omlouvat se za něj nebudu, protože je to můj subjektivní pohled na věc.