Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
oO( ) psychedelické memy ( )O๑.. ॐ ..๑O( ) psychedelic memes ( )Oo
KERRAY
[https://i.imgur.com/azx3ct6m.jpg] Pokud nemáš čas přečíst tohle záhlaví, nemá vůbec cenu pokračovat v čtení.

Co sem patří si přečtěte na nástěnce. Klidně můžete chválit či diskutovat, ale počítejte s tím, že věci, které sem nesedí, se mažou hned, a věci, které sem nesedí, ale jsou zajímavé, se taky mažou, jen o něco později - aby v archivu zůstávaly jen psychedelické memy.

Pro čtenáře
Co si o klubu pomyslí čtenář, je jen a pouze na něm. Můžou tu klidně být matoucí či provokativní věci. Můžou tu být věci, které jsou pravý opak psychedelie - a je na vás, abyste se zarazili, a řekli si - no momentík. Většinou nemá cenu brát to tu doslovně nebo dokonce hodnotit jednotlivé příspěvky - buďto mně něco osloví, nebo neosloví. Obsah je cílen na návštěvníka, který si je schopen hrát s významy a odlesky slov, je ochoten se dívat na věci ze zajímavých úhlů, aniž by to pro něj nutně znamenalo, že těmto náhledům musí věřit. A pokud by něco z obsahu pomohlo třeba jen jedinému člověku (tobě? :) k probuzení, splní svůj účel dokonale.

Do your own thinking!
Není důležité souhlasit, ale zamyslet se / zkusit si jiný úhel pohledu
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KUKIDE --- 10:31:18 19.9.2015
I hope that in this year to come, you make mistakes. Because if you are making mistakes...you're Doing Something. - Neil Gaiman
??? --- 11:03:15 17.9.2015
XCHAOS: imho hipsteři už jsou za zenitem, internet teď zremixujou 10 letý děcka.. ;)
XCHAOS --- 10:30:17 17.9.2015
starší, nejspíš to tady už bylo, ale pořád dobré. ale nové na tom je, že se mi to objevilo v twitter feedu od uživatele "BananaKarenina" (znamení doby - obsah na původním anonymním Internetu byl stejně ten nejlepší, co tam kdy bude, ale teď budou slavný vtipní hipsteři, co nám ho zremixují...)
[https://pbs.twimg.com/media/CPEpkAbWUAAXmoG.jpg]